مداد ابرو

نقش بهترین مداد ابرو در زیبایی

بهترین مداد ابرو

ایجاد زیبایی برای چهره و بدن دغدغه ای است که از دوران باستان تا امروز و طبیعتاً تا آخرین روز حیات زمین در بین انسانها وجود وجود داشته و خواهد داشت.

گرچه از کودکی تا کنون به ما گفته اند تا قضاوت مردم از روی ظاهرشان کار درستی نیست اما قابل انکار نیست که شمایل ظاهری افراد به نوعی تعیین کننده شخصیت آنها بوده و همه ما قادر به تفکیک افراد تحت عنوان صفت زیبایی یا زشت بودن هستیم.

نمی‌توان معیار کلی و قانونی برای زشتی و زیبایی افراد در نظر گرفت، هیچ کس تا به امروز نتوانسته است ملاکی تعیین نماید که اگر چهره افراد با آن مطابقت داشت جزو افراد زیبا و در صورت تطابق نداشتند آن فرد زشت نامیده شود.

مسئله تنها زیبایی ظاهری نیست، حسی که افراد از خود انتشار می دهند می تواند تعیین کند که آن فرد دلنشین است یا نه؟

تنها یک قانون وجود دارد که طبق تحقیقات بسیاری که دانشمندان انجام داده‌اند ، توانستند به آن دست یابند. این قانون در سه کلمه خلاصه می شود. تناسب ،سلامت و تقارن سه اصل زیبایی ظاهری افراد شناخته شده‌اند.

داشتن تقارن میان اعضای مختلف صورت باعث می شود تا زیبایی چهره بالا برود. اگر چه اجزای سمت راست و چپ صورت یا بدن دقیقاً و ۱۰۰% عین هم نیستند اما فارغ از تفاوت های کوچک ، هماهنگی های ظاهری تقارن نامیده می شود و یکی از معیارهای زیبا شناخته شدن به حساب می‌آید.

از دیگر عواملی که به زیبا شدن افراد کمک می نماید تناسب است.تناسب همانند یک فرمول ریاضی به کار گرفته می شود. برای مثال فاصله بین چشم و ابرو های شما اگر در اندازه‌ی مناسب قرار داشته باشد و تناسب بین آنها حفظ شود شما دارای زیبایی در آن نقطه هستید و یا مثال های دیگری در زمینه تناسب فاصله میان چشم و دهان یا تناسب فرم چهره افراد می باشد.

اگرچه داشتن تناسب قابل محاسبه است اما باز هم نمی‌توان این قانون را یک قانون جامع محسوب کرد. چراکه سلیقه افراد متفاوت است و معمولا هر فردی چهره خاصی را می پسندد.

ارتباط میان تقارن، تناسب و زیبایی یک مسئله ذهنی و روانی محسوب می‌شود و هر فرد با دیدن چهره انسان دیگری ناخودآگاه در ذهنش محاسباتی انجام می شود و باعث می شود در صورت وجود تناسب و تقارن در این زمینه آن فرد را زیبا تشخیص دهد .

از دیگر عواملی که در زیبایی افراد موثر است سلامت آنها محسوب می شود.

برای مثال افرادی که سن آنها کمتر از افرادی در همان رده سنی اما با چهره ای پیرتر به نظر می رسند،دارای جذابیت بیشتری هستند . در مجموع ذهن انسان چهره های جوان تر و سالم‌تری که ظاهر طبیعی داشته باشند را بیشتر می پسندد و آن را زیبا می پندارد.

این مسئله قابل انکار نیست که زیبایی افراد در گروه سلامت آنهاست. برای مثال استفاده از مواد تغذیه ای سالم در داشتن چهره ای زیبا و اندامی مناسب بسیار موثر است.

خوردن مواد غذایی که از چربی بالایی برخوردارند باعث می شود تا پوست ما دچار آکنه ،چاقی و یا دیگر بیماری های ظاهری گردد . در نتیجه از میزان زیبایی افراد کاسته می‌شود. یا در رابطه با سلامت بدن نیز این طور است. اندام هر فرد رابطه مستقیم با مواد غذایی مصرفی او دارد یا می توان ورزش کردن را مثال زد که علاوه بر زیبایی اندام ،زیبایی چهره افراد را نیز تضمین می کند.

ژنتیک نیز در تغییر سه قانون فوق موثر است. در این زمینه نیز تحقیقاتی صورت گرفته است که اثبات میکند هرچه افراد تناسب و تقارن بیشتری در ظاهر خود داشته باشند به طور ژنتیکی از سلامت بالاتری برخوردارند و کمتر در معرض آسیبها، بیماری ها و اختلالات ژنتیکی قرار میگیرند.

پس از بررسی موارد فوق می توانیم به اثرات آرایش کردن نیز اشاره کنیم.

آرایش کردن یکی از راههای ایجاد تقارن و تناسب میان اجزای مختلف صورت و بدن میباشد.

طبیعتاً همه افراد با ظاهری بی نقص آفریده نشده‌اند ولی این بدان معنا نیست که نمی‌توانیم ظاهر خود را آنگونه که تمایل داریم نشان دهیم.

برای مثال اگر دوست دارید ابروهای پرپشت و پهن داشته باشید اما ابروهای شما نازک بوده و فرم دلخواه را ندارند می توانید با استفاده از مداد ابرو ها این کار را به انجام برسانید.

آرایش کردن باید با استفاده از مواد مرغوب و لوازم آرایشی معتبر انجام شود در غیر این صورت زیبایی طبیعی شما نیز به خطر خواهد افتاد.

هنگام استفاده از لوازم آرایشی بهتر است ترتیب به کار بردن آنها را رعایت کرده و سعی کنید آرایشی حرفه ای و متقارن روی صورتتان ایجاد کنید.

لوازم آرایشی با کیفیت حامی سلامت ظاهری شما بوده و به زیباتر شدن شما کمک می کنند.

لچیک یک برند معتبر آرایشی است که تولید کننده بهترین لوازم آرایشی به حساب می آید.

یکی از لوازم آرایشی تولید شده توسط این برند جهانی و معتبر، مداد ابرو لچیک می باشد که در دو نوع چوبی و بادوام ( مداد ابرو بادوام ) تولید می شود . مداد ابرو های  با دوام آن دارای ۵ رنگ متنوع و مداد ابرو های چوبی دارای هفت رنگ میباشند . بهترین مداد ابرو ،مدادی است که رنگ آن متناسب با رنگ ابرو های  فعلی شما باشد .

یک مداد ابرو خوب باید از ویژگی‌های متعددی برخوردار باشد . در واقع بهترین مداد ابرو باید  علاوه بر  ایجاد  ظاهری طبیعی برای ابروهای شما  سلامت آنها را نیز حفظ کرده و اجازه ندهد  ابروهایتان  دچار ریزش و یا پراکندگی بشوند .

شما مصرف کنندگان عزیز برای  داشتن  پوستی سالم، ابروهایی پرپشت  و چهره ای متقارن و زیبا می توانید از مداد ابرو های لچیک استفاده کرده و رضایت  نهایی  را در این زمینه کسب نمایید . لچیک یک برند آلمانی بوده و حامی  زیبایی و سلامت  شما بانوان گرامی است .‌

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “نقش بهترین مداد ابرو در زیبایی

  1. سوده گفت:

    بهترین مداد ابرو‌ با رنگ های طبیعی و طیف رنگی عالی 😁

  2. سارا شوشتری گفت:

    مداد ابرو لچیک خیلی عالیه اصلا باعث کم شدن ابرو و ریزش نمیشه ، ابروهامم پر تر کرده 👍

  3. نازی گفت:

    پودر ابرو لچیک خیلی طبیعی و عالیه ماندگاری خیلی خوبی داره و براحتی میشه طرح داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *