اهمیت چشم ها برای زیبایی چهره بسیار زیاد است‌. به همین دلیل باید دقت زیادی به خرج دهید تا بتوانید بهترین مواد آرایشی را برای زیبا سازی این ناحیه استفاده و همچنین هنگام طراحی نیز بهترین طرح ها را در این منطقه ایجاد کنید. برای آرایش چشم لازم است که بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم و همچنین یک ریمل مناسب را تهیه نمایید. به راحتی می توان چشم ها را زیباتر از آنچه که هستند آرایش کرد، مژ ها، زیر چشم ها، فاصله میان چشم و ابرو یا حتی گوشه های چشم نقش بسیار زیادی برای زیبایی آن دارند. تنها کافیست بیاموزید که فرم طبیعی چشم های شما چه نوع آرایشی را نیاز داشته و چگونه می توان زیبایی بسیار زیادی را در این ناحیه ایجاد نمود.

اول از همه باید بدانید که ابروها نقش بسیار مهمی در زیبایی چشم ها دارند. برای آنکه بتوانید فرم ابروهایتان را زیباتر از همیشه آرایش کنید باید تارهای اضافی موجود در اطراف ابرو را جدا کنید. اصلاح کردن تارهایی که به طور پراکنده در اطراف قرار دارند باعث می شود که ظاهر آن نامرتبط تر دیده شود. برای آنکه درد ابرو را هنگام اصلاح آن ها کاهش یابد می توانید قبل از اصلاح دوش گرفته و بدین ترتیب باعث شوید تا ریشه های ابرو سست تر شده و عمل برداشتن ابرو بدون درد و آسان ‌تر صورت بگیرد. هنگام جدا کردن تارهای مو سعی کنید در جهت رویش تار موی این کار را انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است ابروها نامنظم رشد کنند.

با استفاده از لوازم آرایشی می توان کاری کرد که چشم ها درشت و سرحال تر دیده بشوند. این کار نیاز به تکنیک پیچیده ای ندارد تنها کافی است از رنگ مناسب و مواد آرایشی مناسب استفاده کنید. قبل از هر چیز لازم است که پشت پلک تان را با استفاده از یک سایه روشن رنگ کنید‌. سپس با استفاده از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم پلک بالا و پایین تان را آرایش نمایید.

بهترین خط چشم ها، خط چشم های مایع هستند و برای آرایش پلک بالا به کار می‌ روند مداد چشم ضد حساسیت نیز می تواند گزینه مناسبی برای آرایش پلک پایین باشد. اگر چه هنگام آرایش های قسمت های درونی چشم می توان از یک مداد چشم ضد حساسیت مشکی استفاده کرد اما اگر قصد بزرگتر نشان دادن چشم هایتان را دارید باید از این کار خودداری کنید‌. بعد از کشیدن خط چشم باید به سراغ مژه هایتان بروید، مژه ها باید با استفاده از یک ریمل مناسب آرایش شوند. حجم مژه ها هرچه بیشتر و اندازه آن ها هرچه بلندتر باشد چشمان شما درشت تر و زیباتر دیده خواهد شد. سعی کنید هر دو پلک بالا و پایین تان را بدون اینکه اطراف چشم سیاه شود با استفاده از یک ریمل مناسب آرایش کنید. بعضی از افراد چشم‌های بسیار برجسته ای دارند این گونه افراد باید سعی کنند آرایش متعادلی را در چهره شان ایجاد نمایند تا برجستگی و درشتی بیش از اندازه چشم هایشان کمتر دیده شود. اینگونه افراد بهتر است از آرایش های تیره تر استفاده کرده و خط چشم ضخیم تری را برای پلک خود بکشند. استفاده از فرمژه باعث می ‌شود تا حالت مژه ها فرمی به خود بگیرند که چشم ها به نام وسیله آن درشت تر و خوش فرم تر دیده شوند. پس مصرف این وسیله را قبل از ریمل زدن فراموش نکنید. مداد چشم ها در چندین رنگ مختلف وجود دارد اگر بخواهید از یک آرایش متفاوت استفاده کنید می توانید با توجه به رنگ چشم تان یا حتی رنگ لباس یا آرایش دیگر نقاط چهره تان از یک مداد چشم ضد حساسیت مناسب با رنگ زیبا استفاده کنید. راه های جدید و متنوعی برای زیبایی چهره وجود دارند بدون در نظر گرفتن آنچه که در بین مردم عرف است می توانید جسورانه هر نوع آرایشی را که دوست دارید برای چهره تان پیاده سازی کنید. تنها کافی است به زیبایی چهره تان فکر کنید و قبل از هر چیز تصور کنید که آرایشی که قرار است پیاده سازی کنید آیا زیبایی چهره تان را ایجاد خواهد نمود یا خیر!

بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم ها می ‌توانند آرایش حرفه ای و زیبا را برای شما رقم بزنند اما اگر ماده آرایشی مورد استفاده برای زیبا سازی چشم هایتان از کیفیت لازم برخوردار نباشند، ممکن است نسبت به مصرف آنها حس خوشایندی نداشته باشید. بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم ها در کمپانی لچیک ساخته شده اند اگر میخواهید زیبایی را برای چشم هایتان ایجاد کنید می توانید این نام را به یاد داشته باشید. سایت لچیک برای خرید شما بستر مناسبی است که می توانید به آن مراجعه نمایید.

بهترین خط چشم

امتیاز / ۵٫