مداد ابرو

نکاتی برای خرید مداد ابرو مارک خوب

مداد ابرو لچیک

از آنجایی که زیبایی ابرو ها ثابت شده است و می‌تواند با داشتن فرمی مناسب زیبایی چشم ها را نیز افزایش دهد ،  باید نسبت به آن ها توجه کافی به خرج داده شده و به روش صحیح اصلاحی مناسب و آرایشی زیبا بر روی آن به انجام برسد . حالت ابروها می‌تواند در میزان زیبایی چشم نیز تاثیرگذار باشد . چشم و ابرو معمولا ارتباط خاصی با یکدیگر دارند و زیبایی یا عدم زیبایی هر کدام می‌تواند بر دیگری تاثیر گذار باشد . از این رو باید این دو عضو زیبا و تاثیر گذار را در هماهنگی کامل با یکدیگر آرایش کرده و برای حفظ سلامت آن ها نیز کوشا باشیم .

برای ایجاد حالت دلخواه بر روی ابرو اصلاح یکی از بهترین روش هاست اما مطمئناً نمی‌ توان هر نوع طرحی را با استفاده از این روش بر روی ابرو پیاده سازی نمود . افزایش ضخامت یا بلندی ابرو با استفاده از اصلاح کردن آن امکان پذیر نبوده و برای رسیدن به این هدف باید از لوازم آرایشی استفاده شود . حتما سعی کنید مراقبت های لازم نسبت به این عضو مهم را به عمل آورده و برای آرایش آن نیز از بهترین مداد ابروی خوب کمک بگیرید . بهترین مداد ابرو بودن نیازمند ویژگی‌های بسیاری است که زیبایی و سلامت این ناحیه را افزایش دهد . حفظ سلامت ابروها به معنای جلوگیری از ریزش آن ها و همچنین ایجاد شرایطی است که تارهای ابرو بتوانند به خوبی رشد نمایند . با خرید بهترین مداد ابرو از ریخته شدن تارهای ابرویتان جلوگیری کنید ، زمان زیادی برای جبران نقاط خالی به وجود آمده بر روی ابرو نیاز است به همین دلیل نباید در این رابطه ریسک کرده و با مصرف یک وسیله آرایشی فاقد کیفیت سلامت آن ها را به خطر بیندازید . اگر به دنبال خرید بهترین مداد ابرو هستید می توانید از سایت لچیک مناسب ترین آن را انتخاب و خریداری کنید . اما قبل از آن بهتر است با ویژگی های این مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) آشنا شوید .

ما ادعا داریم که لچیک تولیدکننده بهترین مداد ابرو هایی است که نظیر آن وجود ندارد ، اما دلیل این همه اطمینان خاطر چیست ؟ اولین ویژگی این مداد ابرو رنگ های طبیعی و متفاوت آن است . معمولاً ابروها یا به  رنگ تیره مانند مشکی بوده و یا درد توناژ رنگی قهوه ای با میزان تیره روشن بودن متفاوت قرار دارند ، این مداد ابرو ها به گونه ای طراحی شده اند که با توجه به رنگ فعلی ابروهای خود می‌توانید گزینه ای مناسب را انتخاب نمایید و بدین ترتیب حالت طبیعی ابرو هایتان را حفظ کنید . انجام آرایش ابرو به وسیله یک مداد با رنگ نامناسب می‌تواند ابروهایتان را غیر طبیعی به نظر رسانده و آرایش کلی چهره را نامناسب نشان دهد .

با مراجعه به سایت لچیک و بخش مداد ابرو میتوانید مشاهده کنید که مداد ابرو های این کمپانی هم با خاصیت ضد آبی و هم به صورت جداگانه موجود می باشند . مدادی که خاصیت ضد آبی دارد مداد ابرو بادوام لچیک و دیگری مداد ابرو لچیک نام دارد . هر ۱ رنگ های به خصوص خود را داشته و ماندگاری بسیار مطلوبی دارند . اگرچه ضد آب بودن برای همه لوازم آرایشی ویژگی مثبتی تلقی نمی شود اما در رابطه با افرادی که از میزان تعرق بالایی برخوردارند استفاده از بهترین مداد ابرو ضد آب به شدت می تواند به طرز مثبتی مناسب باشد . مداد ابرو بادوام لچیک در برابر خیس شدن مقاوم بوده و به هیچ عنوان اطراف ابرویتان را دچار سیاهی نمی کند . حفظ آرایش صورت برای مدتی طولانی با همان کیفیت دقایق اولیه از ویژگی های مهمی است که تمامی لوازم آرایشی آن را نداشته و تنها برند لچیک است که با دقت بسیاری در این زمینه توانسته به موفقیت دست پیدا کند .

بهترین مداد ابرو ها توسط این کمپانی ساخته شده و می ‌تواند با ایجاد یک لایه سبک بر روی پوست شما به راحتی اجازه دهد تنفس طبیعی پوست صورت بگیرد ، و به همین ترتیب ابروها دچار آسیب نخواهند شد . این مداد ابرو با مواد گیاهی و کامل ویتامینه ساخته شده که نه تنها آسیب رسان نیست بلکه می‌تواند به تقویت ابرو های شما نیز کمک کرده و آن‌ها را پرپشت تر نشان دهد .

برای آرایش ابروهای خود با استفاده از بهترین مداد ابرو مارک خوب ابتدا می توانید ابروهایتان را شانه بزنید تا نقاط خالی به خوبی مشخص شده و سپس با استفاده از روش هاشور زدن قسمت های مورد نظرتان را پر کنید .

برای آنکه ابروهایتان پرتر دیده شوند و یا طول آن ها بلندتر باشد نیز می توانید با استفاده از همین روش از قسمت بالای ابرو شروع به هاشورزدن کنید و این کار را با ضربات آرام به انجام برسانید تا ابروهایتان حالت طبیعی خود را حفظ کرده و خطوط ایجاد شده پررنگ تر از حد معمول نباشند . از فشردن نوک مداد ابرو بر روی پوستتان خودداری نمایید و سعی کنید خطوطی کمرنگ را رسم نمایید .

وجودم کادر های منظم ، مستطیلی و با اشکال متفاوت در اطراف ابرو ظاهر آن را نامناسب و غیر طبیعی نشان خواهد داد ، چرا که ابروها به طور طبیعی از نظم زاویه دار و یا کادر بندی شده ای برخوردار نیستند ، به همین دلیل باید ظاهر طبیعی آن را حفظ کرده و خارج از شکل طبیعی ابرو به آرایش آن نپرداخت .

همواره سعی کنید بهترین مداد ابرو مارک خوب را به کار گرفته و با توجه به حالت چشم ها و فرم طبیعی ابرو هایتان شمایل مناسبی را برای آن ها در نظر بگیرید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *