رژ لب, مداد لب

نکاتی برای کشیدن بهترین مارک مداد لب

بهترین مارک مداد لب

کشیدن خط لب علاوه بر آنکه می تواند زیبایی خاصی به لبهایتان ببخشد در صورت استفاده غلط از آن ممکن است آرایش از مد افتاده ای را برایتان ایجاد کنند . برای جلوگیری از این اتفاق باید از ترفند های موجود در این زمینه بهره گرفته و با توجه به آنها بهترین مداد لب ( بهترین مارک مداد لب ) و بهترین رژ لب را هایتان استفاده کنید.

در آرایش های قدیمی خط لب ها بسیار پررنگ تر از رژ لب ها بوده و برای درشت کردن لب ها از آن استفاده می شده اما امروز آرایش لب فرم بخصوصی به خود گرفته و باید با توجه به نکاتی در این زمینه بتوانید آرایش لب مناسب را برای خود ایجاد کنید.

اول از همه باید بدانید که خط لب شما باید به گونه ای کشیده شود و رنگ آن باید به گونه ای انتخاب شود که پس ازآرایش لب و استفاده از رژ لب برای دیگران قابل تشخیص نباشد. یعنی باید رنگ رژلب شما و رنگ مداد لب مورد استفاده در یک توناژ رنگی بوده و مغایرت زیادی با هم نداشته باشند .

رژ لب باید دقیقاً در محدوده طبیعی لب کشیده شود . برای بزرگ کردن لب های تان باید از رنگ های روشن استفاده کنید. اگر قصد دارید تا لب هایتان درشت تر به نظر برسند باید به وسیله یک مداد لب دقیقا هم رنگ با پوست لب هایتان استفاده کنید و محدوده لب های تان را افزایش دهید . سعی کنید این کار را بر روی لبه پایینی اعمال کنید بزرگ کردن لب بالا حالت غیر طبیعی و مصنوعی به ظاهر شما می بخشد. پس از آن می توانید از یک مداد لب و رژلب در توناژ رنگی هماهنگ استفاده کرده و اول مرز خارجی لب هایتان را مشخص و سپس نقاط داخلی را به وسیله رژلب پررنگ کنید.

برای یکدست شدن خطوط اطراف لب و نواحی داخلی  می توان از برق لب ها استفاده کرد. این کار باعث درشت دیده شدن لب های تان شده و خطوط ایجاد شده به وسیله مداد لب و رژلب را یکدست می‌نماید.

گوشه های دو طرف لب تان را آرایش نکنید . این کار باعث می شود تا لب هایتان کشیده به نظر بیایند. در صورتی که آرایش لب نیازمند ایجاد ظاهری گرد و بر جسته است.

سعی کنید لوازم آرایشی خود را از میان معتبرترین آنها انتخاب نمایید . مواد آرایشی بی کیفیت می تواند آسیب زیادی به ظاهر شما وارد کند. در رابطه با آرایش لب ها نیز باید از بهترین مداد لب و بهترین رژ لب استفاده کرده و مطمئن باشید تا مواد مصرفی شما آسیبی به پوست حساس لبهایتان وارد نمی‌کند . علاوه بر آن می تواند ظاهری خوش رنگ ، یکدست و زیبا برای آنها ایجاد نماید. برند لچیک شما را در رسیدن به ظاهری زیبا و حفظ سلامت زیبایی های اجزای صورت تان همراهی می نماید.

 

بهترین رژلب  ( رژ لب لچیک

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *