لاک ناخن, لوازم آرایشی

نکاتی در رابطه با لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

بعد از دوش گرفتن یا انجام هر فعالیتی که با آب سر و کار داشته است بهترین زمان است که می توانید به مانیکور کردن ناخن هایتان را بپردازید چرا که در این صورت پوست اطراف ناخن نرم شده و آماده جدا کردن می باشد ‌. سعی کنید بیشتر از یک بار در هفته از آستون یا پد لاک پاک کن دیگری استفاده نکنید چرا که ناخن و پوست اطراف آن به شدت نیاز به رطوبت داشته و در معرض این مواد می تواند خشک شود ‌ اگر ناخن های شما شکننده هستند میتوانید از یک لایه برق ناخن برای محکم کردن آن ها استفاده کنید .

پس از آنکه دست هایتان را شستید از یک لوسیون ناخن یا یک کرم مرطوب کننده متناسب با بافت پوست و ناخن استفاده کنید . مرطوب نگه داشتن دست ها و چرب نگه داشتن ناخن ها می تواند در بهبود روند رشد آنها کمک کند . استفاده از روغن نارگیل نیز در این زمینه گزینه بسیار مناسبی است .

لاک ناخن

لاک ناخن

لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

بهترین لاک ناخن

بهترین لاک ناخن

با استفاده از یک تکه چوب می توانید زیر ناخن هایتان را تمیز کنید ‌. هیچگاه اجازه ندهید میکروبها در قسمتهای زیر ناخن تان رشد می کنند حتی اگر از لاک استفاده می‌کنید بهتر است در هفته یک الی دو بار آن ها را پاک کرده و هم اجازه تنفس کردن به ناخن هایتان بدهید و هم قسمتهای زیرین ناخن را به طور کامل پاکسازی کنید . استفاده از ناخن های مصنوعی برای شما گزینه مناسبی نیست . اگر بخواهید دستان زیبا و مرتبی داشته باشید باید بتوانید ناخن‌های طبیعی خود را تقویت کنید ‌. چسب های بکار رفته برای تثبیت ناخن مصنوعی می‌تواند آسیب‌های جدی به دستان شما وارد کند . استفاده از سوهان ناخن می توانید نظم بسیار زیبایی را به دستانتان بخشیده و جذابیت آن ها را چند برابر کنید همچنین با استفاده از بهترین لاک ناخن جدید می توانید رنگ بندی مشخصی را برای دستانتان انتخاب و استفاده نمایید . اگر از یک لاک ناخن بی کیفیت استفاده کنید ممکن است ناخن های تان با مشکلات زیادی مواجه شوند اما با خرید بهترین لاک ناخن جدید نه تنها آسیبی به آنها وارد نشده بلکه می توان لاک را به عنوان محافظی در برابر عوامل خارجی بر شمرد .

به عنوان بهترین لاک ناخن که در بازار موجود است و با تهیه می توانید به زیبایی بسیار زیادی دست پیدا کنید ما تولیدات شرکت لچیک را به شما معرفی میکنیم . محصولات تولید شده در کمپانی لچیک ، هم رنگ بندی متنوعی دارند و کیفیت بسیار بالایی را برای شما بانوان گرامی عرضه نموده اند . امیدواریم که از مصرف آن ها رضایتمند باشید ‌و حس زیبایی را تجربه نمایید .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *