لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

نکات استفاده از مداد ابرو

مداد ابرو

نکات استفاده از مداد ابرو

بهتر است به این نکته توجه کنید که آرایش ابروها و چشم ها تاثیر بسزایی در جلوه و جذابیت صورت دارد، بدون تردید اهمیت دادن به آرایش این قسمت ها چهره تان را زیباتر از قبل خواهد کرد. از مهم ترین قسمت های چهره هر شخص ابروها و چشم ها هستند و به طور حتم تاثیر آرایش چشم و ابرو در زیباییتان بسیار زیاد خواهد بود . در اکثر موارد خانم ها به آرایش و زیبایی چشم ها و ابروهایشان اهمیت بسیار می دهند. یکی از لوازم آرایشی پر کاربرد و پر طرفدار در بین بانوان مداد ابرو است. با به کار گیری مداد ابرو می توانید ابروهایتان را بیش از پیش زیباتر کنید و از آرایش آن ها لذت ببرید. از جمله کارهایی که می توانید با مداد ابرو انجام دهید پر کردن قسمت های خالی ابرو ، تغییر حالت و فرم ابروها یا تغییر رنگ آن هاست .  یا حتی اگر ابروهای کم پشت و نازک دارید نیز می توانید با به کار گیری بهترین مداد ابرو این مشکل را بر طرف کنید تا ابروهای پرپشت و پهن داشته باشید. مداد ابرو به عنوان یک وسیله آرایشی ساده و کارامد می تواند تاثیری فوق العاده روی چهره و ابروهایتان داشته باشد پس از مداد ابرویی استاندارد و معتبر استفاده کنید. یکی از نکات طلایی که بهتر است رعایت کنید تا چشم ها و ابروهایتان طبیعی و جذاب به چشم آیند توجه به رنگی اسست که به کار میگیرید ، در نظر داشته باشید هر چقدر هم که مداد ابرویتان عالی باشد اما اگر رنگی اشتباه را انتخاب کنید از جذابیت ابروهایتان کاسته خواهد شد و چهره تان غیر عادی به نظر خواهد آمد ، برای آرایش چشم ها نیز بهتر اسک طیف رنگی مناسبی را به کار بگیرید .

در رابطه با کیفیت محصولات آرایشی توجه به برند تولید کننده اهمییت زیادی دارد به همین دلیل توصیه ما به شما خرید مداد ابرو لچیک است .

مداد ابرو

مداد ابرو

پس از تهیه مداد ابرو، نوک مداد ابرویتان را تراش کنید تا تیز شود و تمیز و عالی روی ابروها کشیده شود، این کار باعث تمیزی آرایش تان خواهد شد. وقتی که می خواهید مداد ابرو را استفاده کنید نیازنیست آن را محکم در دستتان فشار دهید بلکه بهتر است آن را به آرامی بر روی پوست و ابروهایتان بکشید، فشار بیش از اندازه مداد روی پوست سبب می شود که ابروهایتان بیش از اندازه تیره شوند و حالت و رنگ آن ها غیر طبیعی دیده شوند. در نظر داشته باشید رنگ مداد ابرو بهتر است به رنگ موهایتان نزدیک باشد، این بهترین انتخاب رنگ برای ابروها است. هماهنگی رنگ مو و رنگ ابرو باعث می شود که ظاهری یکنواخت و زیبا داشته باشید و آرایش چهره تان طبیعی و یکدست دیده شود. زمانی که می خواهید به ابروهایتان فرم و حالت دهید از خطوط اصلی ابروهایتان خارج نشوید تا طراحی ابروهایتان طبیعی تر دیده شود. طراحی و فرم ابروهایتان می تواند روی زیاد یا کم شدن سن تان تاثیر گزار باشد، پس برای کم تر دیده شدن سن تان بهتر است فرم ابروهایتان را درست و صحیح طراحی کنید و از نازک کردن زیاد آن ها بپرهیزید . با استفاده از رنگ های متنوع مداد ابرو لچیک می توان مناسب ترین آرایش را در این ناحیه ایجاد نمود . اگر رنگ مداد ابرو با تار های ابرو هماهنگ باشد آرایش کاملا طبیعی دیده خواهد شد .

زمانی که میخواهید مداد ابرو لچیک را به کار بگیرید با استفاده از از برس موجود روی درب آن ، تار های مو را مرتب کنید و در جهت بالا شانه کنید تا قسمت های خالی ابروهایتان بهتر نمایان شود، بهتر است موهای اضافی ابرو را نیز با استفاده از موچین تمیز کنید، این کار باعث آراسته و زیباتر دیده شدن حالت ابروهایتان خواهد شد.

زمان تهیه مداد ابرو تاریخ مصرف آن را چک کنید و هیچ وقت از مداد ابروی تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید تا سلامتی ابروها و پوست تان به خطر نیوفتد. بهتر است از مداد ابروی استاندارد و مرغوبی بهره بگیرید تا آرایش ابروها و چهره تان یک دست و زیبا به نظر آید، همچنین آرایش کردن ابروها با یک مداد ابروی استاندارد ، مثل مداد ابرو لچیک  باعث می شود تار های ابرو نریخته و حتی تقویت شوند و همچنین ابروها دچار حساسیت نشوند.

در انتخاب رنگ مداد ابرویتان دقت کنید، رنگی را برگزینید که نسبت به رنگ طبیعی ابروهایتان زیاد متفاوت نباشد، بهتر است رنگ ابروهایتان چند درجه بیشتر با رنگ موهایتان فاصله نداشته باشد. با این انتخاب رنگ ظاهرتان زیباتر و عادی تر دیده خواهد شد ، البته رنگ پوست شما نیز در این میان دخیل خواهد بود ، افرادی با پوست بسیار روشن نباید ابرو هایشان را بیش از حد روشن کنند .

بهترین و اصولی ترین کار برای طبیعی دیده شدن ابروها در زمان طراحی آن ها با مداد ابرو این است که خطوطی را که می‌کشید شبیه تار مو باشد تا ابروها از حالت طبیعی خارج نشوند. غیر از مداد ابرو، روش هایی دیگر نیز برای آرایش ابروها وجود دارد اما استفاده از مداد ابرو هم کار شما را راحت تر می کند و هم در خانه نیز به آسانی می شود از آن استفاده کرد .

موقع خریداری مداد ابرو یکی از برندهایی که می توانید به آن اعتماد کنید و با اطمینان محصول مورد نظرتان را با آن نام و نشان تهیه کنید ، مارک لچیک است. ماندگاری فوق العاده، ضد آب بودن، پوشش دهی کامل، رنگ بندی متنوع و … از جمله دلایل بهترین بودن مداد ابرو مارک خوب لچیک است. اگر به دنبال ابروهایی خوش حالت و زیبا هستید از مداد ابرو لچیک کمک بگیرید و در رابطه با نحوه صحیح فرم دهی به ابرو هایتان نیز اطلاعات کافی را کسب‌ نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *