رژ لب, مداد لب

نکات بهترین خط لب

بهترین رژلب

اگرچه آقایان قادر به تشخیص تعداد رنگ های زیادی نیستند و تفاوت زیادی بین رنگ هایی مانند قرمز ، جیگری و آلبالویی قائل نیستند اما خانم ها دقت بسیاری در این زمینه دارند و در انتخاب لوازم شخصی خود در رنگ های خاص بسیار حساس می باشند. یکی از وسایلی که اکثر خانمها به آن علاقه شدیدی دارند  و تقریباً روزانه از آن استفاده میکنند رژ لب ها هستند . رژ لب ها تنوع رنگی بالایی دارند ، از این رو محبوبیت شدیدی در بین همه بانوان پیدا کرده‌اند ‌. هر خانمی دوست دارد تا رنگ لباس مورد علاقه اش را با رژ لبِ هماهنگ با آن ست کند .اگر چه ایده قشنگی به نظر میرسد، اما باید در نظر داشته باشید که استفاده از بهترین رژ لب و بهترین مداد لب می تواند ما را در داشتن لب هایی زیبا و سالم و نرم همراهی کند.

رژ لبی که شما استفاده می کنید باید فاقد مواد مضر و سرب دار باشد تا لب های تان دچار خشکی و پوسته پوسته شدن نشود. بهترین رژ لبی که هم از رنگ های متنوع و زیبایی تشکیل شده باشد و هم نرمی و لطافت پوست لب های شما را حفظ کند رژ لب لچیک می باشد.

لچیک در این زمینه، مداد لب های خود را نیز عرضه می نماید. بهترین مداد لب مدادی است که بتواند به راحتی روی لب اثر گذاری کرده و خطوط یکدست و زیبایی ایجاد نمایند .برند لچیک مداد لب های خود را با ۲ نوع متنوع عرضه می‌نماید. افرادی که تمایل دارند تا مداد لب استفاده شده بر روی پوستشان تا مدت زیادی بدون تغییر باقی بماند می توانند از مداد لب های با دوام لچیک استفاده نمایند . این مداد لب توانایی باقی ماندن بر روی پوست تا ۴۸ ساعت را دارد و با خاصیت ضد آب بودن خود در برابر خوردن و آشامیدن مقاومت کرده و دچار پاک شدن میشود.

برای داشتن لب هایی زیبا می توانید ابتدا با استفاده از یک مداد لب در دور لب هایتان خط لب ایجاد کرده و سپس  قسمت های داخلی را با رژ لبی در همان تناژ رنگی پر نمایید.

براق کردن لب ها باعث برجسته نشان دادن آنها می شود لذا می توانید از برق لب ها برای این منظور استفاده کنید.

رژلب ها چهره افراد را شادتر ،با نشاط تر و زیبا تر نشان می‌دهند ، به همین دلیل حس مثبتی در ظاهر افراد ایجاد می کنند، پس استفاده از آنها به دلیل بالابردن روحیه مثبت می تواند کار قشنگی باشد ، اما حتماً دقت داشته باشید که استفاده از بهترین رژلب و بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) مسئله پر اهمیتی است.کیفیت برند  لچیک در این زمینه حامی اعتماد شما عزیزان است.

مداد لب بادوام

 

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “نکات بهترین خط لب

 1. سیما گفت:

  بهترین رژ لب که نه خشک میکنه و هم رنگ های عالی داره ، من کاملا راضیم 👍👍👍

 2. سوده قمبری گفت:

  خط لب لچیک کاملا نرم که براحتی بر روی کل لب کشیده میشه 😍

 3. شیرین گفت:

  من عاشق رنگ رژ لب لچیک شماره ۰۹ هستم به ویژه که مخصوص زمستون

 4. سارا شوشتری گفت:

  رژ لب مدادی لچیک خیلی وقته استفاده میکنم و راضیم پوشش دهی خوبی داره به ویژه مخملی هستش 👍🌹

 5. سوده گفت:

  بهترین خط لب که دارم استفاده میکنم خیلی نرم و براحتی کشیده میشه کل لب مثل رژ میکشم 😁 مداد لب بادوام لچیک هم ماندگاری خیلی خوبی داره

 6. فهیمه گفت:

  محصولات لچیک رو چند سال استفاده میکنم و از کیفیت همه محصولات راضیم 👍👍

 7. تژتژت گفت:

  نیپیدژتژ مینشینی و نیننی مینشینی و موسوی و ندیدید می نیپیدژتژ نیپیدژتژ و مطمئن بهترین خط لب

 8. سارا نیازی گفت:

  خط لب لچیک کاملا نرم و سبک و راحته، بهترین خط لب که دارم با رنگ های عالی

 9. زینب عباسی گفت:

  دیپیپ مطمئن مرموز و نزدیک نزنید ژنتیکی میکونوس مستمسکی میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *