لاک ناخن

نکات بهترین لاک ناخن

بهترین مارک لاک ناخن

لاک زدن حرکتی متداول در بین خانم‌ها محسوب می‌شود که معمولاً در هرسنی خانم ها تمایل به استفاده از آن دارند. اگر چه از گذشته تاکنون لاک زدن به گونه ای متفاوت وجود داشته ، اما امروزه این عمل دستخوش تغییرات زیادی شده است. برای مثال در گذشته از حنا به عنوان لاک ناخن استفاده می‌شد و این ماده علاوه بر ایجاد زیبایی و یک زینت برای دست های بانوان سلامت آنها را نیز تضمین می‌کرد. اما امروزه لاک هایی وارد عرصه شده‌اند که ممکن است مضراتی نیز داشته باشند ،این در حالی است که استفاده از مواد بسیار قوی که به منظور کاشت ناخن کاربرد دارند بسیار مضرتر و آسیب رسان تر از لاک هستند.

کاشت ناخن باعث می شود تا تنفس پوست و ناخن اصلی ما مختل شود و در نتیجه بیماری هایی امثال قارچ های پوستی به وجود بیایند.

اگر چه لاک های ناخن مضرات کمتری دارند اما استفاده روزانه از آن نیز توصیه نمی شود، در این میان بهتر است از لاک هایی استفاده کنید که کیفیت بالایی داشته باشند. بهترین لاک ناخن که فاقد مواد مضر  و سمی می باشد لاک ناخن لچیک است.

لاک های لچیک نه تنها ناخن مارا دچار آسیب نمینمایند بلکه به دلیل داشتن مواد ویتامینه،به تقویت آن ها پرداخته و رشد آن ها را بهبود میبخشند.

به دلیل رضایت بالای مصرف کنندگان و تایید کارشناسان ،این محصول به عنوان سالمترین و بهترین لاک ناخن برگزیده شده است.

لاک زدن کار چندان آسانی نیست، به خصوص وقتی خودمان این کار را برای خودمان انجام میدهیم، قطعا نتیجه کاملا مطلوبی به همراه نخواهد داشت . اما نکاتی وجود دارد که با رعایت آنها می‌توانید بهترین لاک ناخن را برای خود ایجاد کرده و دوام و ماندگاری آن را افزایش دهید.

اولین قدم استفاده از لاکی است که کیفیت بالایی داشته باشد و دوام و ماندگاری آن تا حد قابل توجهی بالا باشد.

همانطور که بعد از استفاده از کرم پودر باید کمی به پوست تان استراحت دهید تا کرم بخورد آن رفته و به خوبی روی آن بنشیند، در رابطه با لاک نیز چنین است .بهتر است کمی صبر کنید تا لاکتان به اندازه کافی خشک و مستحکم شود.

یکی از راه هایی که باعث سریعتر خشک شدن لاک دستتان می شود استفاده از آب خنک می باشد.

آب سرد می‌تواند در مدت زمان کمتری لاک دست تان را خشک کند. اما باید دقت داشته باشید که لاک مستقیماً جلوی فشار آب گرفته نشود وگرنه ممکن است سطح صاف و یک دست آن دچار ناهمواری گردد.

 

استفاده از برق ناخن می‌تواند استحکام لاک را افزایش دهد. پس از لاک زدن می توانید از یک برق ناخن که کیفیت مرغوب ای داشته باشد و سریع خشک شود استفاده کنید .اینکار دوام و ماندگاری لاک را بالا میبرد.

شاید شما نیز جزو افرادی باشید که از لاک های چند لایه استفاده می کنید ،لاک هایی با کیفیت پایین رنگ مورد نظر را برای ما ایجاد نمی کنند ، لذا مجبوریم تا از چند لایه مختلف استفاده کنیم . باید بدانیم که خشک شدن لاک های چند لایه نیاز به مدت زمان بیشتری دارد ولی در مجموع بهترین راه این است که از لاکی با کیفیت و رنگ مناسب استفاده کنید تا مجبور به استفاده لاک هایی با ضخامت زیاد نشویم. هرچه لاک استفاده شده روی ناخن تان سنگین تر باشد تنفس پوستتان کمتر شده و ناخن های تان دچار آسیب بیشتری می شوند.

اگرچه هیچکس دوست ندارد لاک مورد علاقه اش را دور بیندازد اما باید بدانید که بهترین رفتار در رابطه با لاک هایی که تاریخ انقضای شان تمام شد  دور انداختن می باشد. بعضی از افراد با استفاده از یک ستون به رقیق کردن لاک می‌پردازند که این کار بسیار غلط و اشتباه است. چرا که باعث خرابی سطح ناخن ها شده و استحکام آنها را تضعیف می نماید.

قلموی به کار رفته در ساخت لاک ها نیز بسیار قابل اهمیت بوده و به وسیله آنها می توان سطح لاک را کاملا یکدست و زیبا طراحی کرد.

قلموی به کار رفته در بهترین لاک ناخن با عنوان لاک لچیک دارای کیفیت بسیار بالایی است و با انعطاف پذیری ویژه خود به شما امکان لاک زدنی آسان و زیبا را خواهد داد.

استفاده مکرر از لاک ناخن باعث زرد شدن سطح ناخن های تان می گردد. پس بهتر است استفاده روزانه از آن را ترک کنید و فقط برای مناسبت‌های خاص از آن استفاده نمایید .اگر چه لاک های با کیفیت خطرات موجود در این زمینه را تا درصد قابل توجهی کاهش می دهد ،اما باز هم نمی توان توصیه کرد که تمام روزهای عمرتان را با لاک سپری کنید.

بعضی از افراد ادعا دارند که لاک ناخن باعث استحکام ناخن هایشان می شود اما این مسئله صحیح نیست. تنها یک دلیل برای استفاده از لاک ناخن وجود دارد و آن زیبایی دستهاست.اگرچه استفاده از لاک می‌توانند از شکستن ناخنها جلوگیری نمایند اما به استحکام طبیعی و همیشگی آنها کمکی نخواهد کرد.

لاک های لچیک با کیفیت بالای خود به شما اجازه میدهند تا بدون وارد کردن آسیب به ناخن های طبیعی تان از آنها استفاده کنید. لاک ها به دلیل تنوع رنگی بالای خود می‌توانند جذابیت بخش دستان شما باشند و رنگی هماهنگ با رنگ لباس‌تان داشته باشند.

بهترین لاک _ لاک خوب _ بهترین مارک لاک ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *