رژ لب, مداد لب

نکات رژ لب

بهترین رژ لب

استفاده از لوازم ارایشی در بین خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار است و تقریبا همه خانم ها به طور روزانه از لوازم آرایشی استفاده میکنند.
یکی از این لوازم آرایشی پر کاربرد که استفاده از آن تاثیر زیادی در تغییر چهره ما دارد،رژ لب ها هستند.
استفاده از رژ لب نشاط و زیبایی خاصی به چهره ما بخشیده و جذابیت آن را افزایش میدهد.
اگر دقت کرده باشید هیچ آرایشی بدون استفاده از رژ لب،تکمیل نمیشود،از طرفی تنها ماده آرایشی که بیشتر از همه در معرض پاک شدن قرار دارد رژ لب ها هستند،از این رو باید بهترین رژلب را انتخاب کنید تا با ماندگاری بالا از به هم ریختن آرایش شما جلوگیری کند.
استفاده از رژلب ها به تنهایی کمی دشوار است،نوک گرد و ضخیم رژلب به شما امکان کشیدن خط لبی مرتب را نخواهد داد،از این رو میتوانید با استفاده از مداد لب این کار را انجام دهید.
مداد لب کاربری آسان تری نسبت به رژلب دارد.بهترین مداد لب،مدادی است که از مواد با کیفیت و غیر سمی تشکیل شده باشد تا اگر به اشتباه وارد دهان ما شد،آسیبی به بدن وارد ننماید.
بهترین رژلب و بهترین مداد لب ها،ساخت برند هایی هستند که تائیدیه وزارت بهداشت را داشته باشند و علاوه بر حفظ سلامت پوست و لب های ما،از رنگ های زیبا نیز برخوردار باشند.

برخی از برندها در ترکیبات رژلب های  خود از مواد سرب دار استفاده میکنند که به دلیل عوارض بسیار بالای سرب برای بدن بسیار مضر هستند.هنگام خرید حتما رژلب های استاندارد،با کیفیت و بدون سرب را تهیه بفرمایید.
رژلب ها انواع مات و براق دارند که شما مصرف کننده گرامی با توجه به سلیقه خود میتوانید گزینه مناسب را تهیه کنید.همینطور میتوانید از رژلب هایی با ماندگاری بالا(۲۴ساعته)استفاده کنید و دیگر نگران پاک شدن رژتان بعد از سرو غذا نباشید.
برای داشتن لب هایی زیبا میتوانید ابتدا با استفاده از یک مداد لب مرز لب هایتان را مشخص کنید و سپس با استفاده از یک رژلب مناسب قسمت های داخلی لب را پر کنید.
برای برجسته تر نشان دادن لب ها میتوانید از رژلب های براق استفاده کنید.
رنگی که برای آرایش لب هایتان استفاده میکنید،باید با معیار های زیادی همخوانی داشته باشد.برای مثال رنگ موهای شما ،رنگ پوست شما و حتی رنگ سایه ای که استفاده کرده اید در انتخاب رژلب مناسب دخیل است.
بهترین رژلب ها علاوه بر خوش رنگی،محافظ لب های شما نیز هستند و از ترک خوردگی یا خشک شدن آن ها جلوگیری میکنند.در عوض اگر از مواد آرایشی تقلبی و غیر قابل اطمینان استفاده کنید ممکن است لب هایتان دچار خشکی و آسیب شوند.
لب ها زیبایی بخش چهره ما هستند و نقش پررنگی در زیبایی ما دارند پس بهتر است از بهترین رژلب و مدادلب برای زیباتر جلوه دادن آن ها استفاده کنیم.

بهترین رژ لب _ مداد لب بادوام

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “نکات رژ لب

  1. سحر بیابانی گفت:

    بهترین رژ لب که مصرف داشتم کاملا نرم و مرطوب

  2. فریماه عباسی گفت:

    مداد لب بادوام لچیک و محصولات لچیک عالیه و با کیفیته 👍👍👍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *