رژ لب, مداد لب

نکات زیبایی با بهترین مداد لب و بهترین رژ لب

بهترین رژ لب

زیبایی لب ها با آرایش لب و داشتن لبخندی با دندان سفید همراه هستند .
برای همین باید از لب ها و دندان های خود مراقبت کنید تا چهره زیبا تر و آراسته تری داشته باشید.
داشتن دندان های سفید راه حل های زیادی را دارد . سریع ترین راه حلی که بیشتر افراد پیدا میکنند بلیچینگ میباشد و همچنین استفاده از پودر های سفید کننده. البته همانطور که میدانید تعداد مصرف زیاد از مسواک به سفیدی دندان کمک فراوانی دارد.
راه حل دیگری که بیشتر به آن میپردازیم پیاده کردن نکات و ترفند های آرایشی بر روی لب ها میباشد. شما میتوانید با چند نکته ساده دندان های خود را سفید تر نشان دهید.
هرچه در آرایش خود از رنگ زرد استفاده کنید باعث میشود دندان ها زرد به نظر برسد همانطور که زمانی شما از لباس زرد استفاده میکنید چهره شما با انعکاس نور به رنگ زرد متمایل میشود پس به گفته مدیر عامل شرکت Bluemercury رژ لب هایی که تناژ زرد یا متمایل به رنگ زرد باشند استفاده نکنید ، و بر عکس از رنگ های که ته رنگ آبی دارند استفاده کنید.
رژ لب قرمز دندان هارا سفید تر نشان میدهد اگر نمیخوابی از این رنگ استفاده کنید از رژ لب صورتی متمایل به رنگ آبی استفاده کنید تا دندان های درخشان تری داشته باشید.
راه حل دیگر استفاده از کانسیلر به دور لب است. برای اینکه لب ها برجسته نشان داده شود شما از کانسیلر به دور لب استفاده کنید تا لب ها برجسته و همچنین باعث میشود دندان سفید تر و درخشان تر به نظر برسد بگیر اساس نظرات آریو ماریو میکاپ آرتیست میباشد.

حال نکاتی برای آرایش چشم میپردازیم اگر برای آرایش چشم از سایه هایی با تناژ آبی استفاده کنید باعث خطای دید شده تا دیگران نگاهشان از دندان های زرد شما منحرف شود.
راه حل دیگر استفاده از توت فرنگی میباشد! توت فرنگی و کلا میوه و سبزیجات علاوه بر اینکه برای سلامتی شما مفید است باعث سفیدی دندان ها میشود، پس از خوردن توت فرنگی غافل نشوید.
توت فرنگی دارای ویتامین  C است ویتامین  C باعث تزیین رفتن پلاک دندان میشود ، همچنین توت فرنگی لک های دندان را از بین برده و سفید کننده طبیعی دندان های شما میباشد. شما سیب و کرفس را در برنامه روزانه خود قرار دهید سفیدی به دندان های شما باز میگردد.
از وازلین استفاده کنید! دندان پزشکان زیبایی‌ توصیه میکنند برای محافظت دندان از قهوه و رژ لب از وازلین نکاتی استفاده کنید که حتی عکاسان برای براق و درخشان شدن دندان از وازلین استفاده میکنند.
از کانتور استفاده کنید!
استفاده از کانتور و کرم های برنزه در زیر بینی و پایین استخوان گونه به سفید و جذاب نشان داد دندان شما کمک بسزایی دارد

موارد آرایشی برای نشان دادن دندانی سفید به پایان رسید . همیشه فراموش نکنید در آرایش به سلامتی خودتان اهمیت دهید. استفاده از بهترین رژ لب و بهترین مداد لب را از یاد نبرید.
رژ لب لچیک و مداد لب لچیک و همچنین مداد لب با دوام لچیک بر پایه مومی بوده است و دارای روغن جوجوبا و ویتامین  E که از پیری لب های شما جلوگیری میکند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *