بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

نکات مهم برای مصرف مداد لب و رژلب

مداد لب

نکات مهم برای مصرف مداد لب و رژلب

اگر به زیبایی و کیفیت آرایش خود اهمیت می دهد می توانید با استفاده از یک رژلب مناسب و با دوام از چهره خود لذت ببرید.

ما در این مطلب ضمن معرفی یکی از بهترین رژلب ها می خواهیم به شما نحوه انتخاب رنگ مناسب و زدن رژ بر روی لب هایتان را توضیح دهیم.

گاهی بانوان در زمان خریداری رژ لب علاوه بر اینکه به دنبال رنگی ایده آل هستند، میزان چربی،دوام رژ و مقدار سرب به کار رفته در آن را بررسی می کنند.

انتخاب رژ لبی با رنگ ایده آل

در انتخاب رنگ رژ لب باید چند نکته را در نظر بگیرید:

رنگ رژلب باید با رنگ پوست شما سازگاری داشته باشد.

-افرادی که رنگ پوست آن ها تیره است می توانند رنگ رژ لب خود را بنفش، گوجه‌ای یا قرمز تیره انتخاب کنند. همینطور برای کسانی که پوست آن ها روشن است رژ لب های قهوه ای روشن، صورتی  و این قبیل رنگ ها مناسب است.

-تمامی افراد می توانند از رژلبی با رنگ قرمز استفاده کنند اما باید توجه داشته باشند که آرایش دیگر اجزای صورتشان روشن باشد.

-خانم هایی که به آرایش غلیظ در پشت چشمشان علاقه زیادی دارند در هنگام خریداری رژ لب نباید رژلب های تیره رنگ را انتخاب کنند.

-افرادی که دندان هایشان به زردی می زند می‌توانند با استفاده از رژلب هایی با ته رنگ آبی مانند رنگ بنفش تا حدودی این مسئله را برطرف کنند.

-زمانی که می‌خواهید به مهمانی بروید ست کردن رنگ ناخن ها با رنگ رژ لب زیبایی زیادی به شما خواهد داد.

-بانوانی که لب های پر و برجسته ای ندارند باید از انتخاب رنگ های تیره برای لب هایشان اجتناب کنند و با استفاده از برق لب، آن ها را برجسته نشان دهند. این کار باعث می شود علاوه بر زیبایی، ماندگاری رژ لب نیز بیشتر شود.

-خانم هایی که لب هایشان پر و برجسته است بهتر است که از برق لب استفاده نکنند در غیر این صورت آرایش چهره شان مصنوعی یا زننده دیده خواهد شد.

-علاوه بر رنگ پوست برای انتخاب بهترین رژ لب، سن شما نیز می تواند تعیین کننده رنگ رژ لب مناسبتان باشد .

-افرادی که در سنین بالا هستند باید توجه داشته باشند که رنگ‌های مات و تیره در صورتشان به خصوص در ناحیه لب زیاد برایشان مناسب نیست و جلوه جالبی ندارد.

-با در نظر گرفتن این که هر چه سن انسان بیشتر می شود لب ها نازک تر می شوند، بانوانی که سن آن ها زیاد است می توانند با استفاده از یک مداد لب حجم بیشتری به لب ها داده و با یک رژ لب روشن این زیبایی را تکمیل تر کنند .

رنگ رژ لب و مداد لب باید هماهنگ باشد پس بهتر است از یک مارک مشترک استفاده کنید . رژ لب لچیک و مداد لب لچیک پیشنهاد ما برای شما عزیزان است .

مداد لب

مداد لب

بهتر است برای زیبا تر دیده شدن آرایش لب ها و افزایش دوام آن در کنار مصرف رژ لب از مداد لب نیز بهره بگیرید .

اگر رنگ رژ لب و مداد لب با یکدیگر متضاد باشد صورت شما حالتی بی روح به خود خواهد گرفت.

یکی از انواع بهترین رژلب که می توانید از فروشگاه های معتبر آن را خریداری کنید رژ لب لچیک است. رژ لب و مداد لب لچیک تنوع رنگی بالایی دارند. و دوام آن ها بر روی لب هایتان زیاد است. رنگ های محبوب و پرطرفدار این مجوعه برایتان در سایت لچیک در دسترس هستند .

بسیاری از افراد دارای لب های خشکی هستند برای اینکه این خشکی را برطرف کنید باید قبل از زدن رژلب از ویتامین e استفاده کنید، همچنین استفاده از روغن نارگیل نیز باعث می‌شود رطوبت به لب هایتان باز گردد.

نحوه مصرف رژلب لچیک و مداد لب لچیک

خط لب تاثیر زیادی در طراحی لب و خوش فرم کردن آن ها دارد. اگر شما برای زیبایی لب هایتان فقط از رژ لب استفاده کنید، خطوط لب واضح به نظر نخواهند رسید پس برای زیباتر جلوه کردن لب ها حتما ابتدا محدوده مناسب را مشخص کنید . پس از  مصرف مداد لب و کشیدن خط لب می توانید با همان مداد سطح لب را آرایش کرده و مجددا از روی آن رژ لب بزنید تا دوام آرایشتان افزایش پیدا کند . گاهی اوقات پیش می آید که پس از زدن رژلب ، رنگ آن بر روی دندان های شما پخش می شود، شما می توانید به دو روش این مشکل را برطرف کنید:

– انگشتتان را در درون دهانتان ببرید و لبتان را غنچه کنید سپس انگشتتان را خارج کنید این کار باعث می شود تا رژ اضافه به انگشتان مالیده شود.

– پس از زدن رژ لب دستمال کاغذی روی لب هایتان بگذارید و لبتان را به هم فشار دهید ، این کار هم سبب می‌شود تا از اضافات رژ با دستمال گرفته شود.

نکاتی که به سلامتی شما کمک خواهد کرد:

– از رژ لب هایی که کهنه شده اند یا تاریخ مصرف آن ها گذشته است استفاده نکنید.

– برای اطمینان از کیفیت رژ لب ، از فروشگاه های معتبر آن را خریداری کنید.

– در زمان خریدن رژلب تسترهای آن را بر روی لب های خود نزنید. شما می توانید از تستر های این محصول بر روی نوک انگشتتان استفاده کنید زیرا بافت نوک انگشت انسان به بافت لبهایتان نزدیکتر است.

رژ لب لچیک محصولی معتبر است که علاوه بر دوام و ماندگاری بالا سرب ندارد همین نکته باعث می‌شود تا سلامتی شما تضمین شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *