لاک ناخن

نکات مهم لاک زدن

بهترین لاک ناخن

با توجه به اهمیت زیبایی مخصوصا استفاده از لاک برای زیبایی دست ها همان طور که در مقاله های قبلی نیز گفتیم لاک زدن به ناخن ها در هر سنی باعث ایجاد نشاط و رو حیه در افراد می شود رنگی کردن ناخن ‌ها می تواند ک در خانم های جوان اعتماد به نفس و در افراد بزرگسال نیز روحیه باشد لاک ماده ای بسیار خوش رنگ و جذاب است که برای زیبایی بخشیدن به ناخن های دست و پاها استفاده می شود
همان طور کفتیم این کار یعنی ارایش ناخن با لاک و یا سایر لوازم آرایشی برای همه ی خانم ها بسیار مهم و با اهمیت است زیرا این کار نه تنها باعث زیبایی‌ دست هایشان می‌شود؛ بلکه همان طور که گفتیم این کار تاثیر زیادی را نیز بر روحیه خانم ‌ها می گذارد. با توجه به تقاضای زیاد برای استفاده از لاک امروزه محصولات متنوعی وجود دارد لاک هایی در رنگ ها و انواع مختلف که هر بییننده را مجذوب خود می کند اما درباره لاک باید این نکته را یاد آور شویم که استفاده از هر رنگ لاکی برای همه مناسب نیست و ایمکه باید در انتخاب لاک مناسب خود با توجه به تنوع محصولات و برند های گوناگون همیشه به دنبال بهترین کیفیت و بهترین برند ها باشید که ما در این قسمت به شما استفاده از لاک لچیک را پیشنهاد می کنیم زیرا این برند المانی بیشتر مورد استفاده هستند.

درباره ی لاک و استفاده مداوم ان نیز این نکته را نیز نباید فراموش کنید که استفاده بیش از حد و مداوم از لاک ممکن است تا استحکام ناخن هایتان را کم کند که این اتفاق بسیار خوشایند نیست و باعث می شود تا ناخن ها یتان رشد خوبی نداشته باشد و شکننده باشد.
برای داشتن ناخن ‌‌هایی زیباتر از همیشه لاک زدن یکی از بهترین روش ‌ها است اما باید بگوییم که ممکن است بیشتر اوقات بعد از لاک زدن حباب هایی زیر بر روی ناخن هایتان باشد که مطمئنا این شکل مرتبی به ناخن هایتان نمی دهد و ظاهر زیبای ناخن تان را تحت تاثیر قرار می دهد ما در این بخش از مقاله به بررسی علل و نکات مهمی را برای جلوگیری از ایجاد حباب زیر لاک ناخن ارائه می دهیم.

مهم ترین روش ‌های برای جلوگیری از ایجاد حباب زیر لاک ناخن
تکان ندادن بطری لاک: بسیاری از افراد عادت دارند تا قبل از لاک زدن بطری لاک را مانند اسپری ها به شدت تکان دهند جالب است بدانید که یکی از اصلی ترین دلایل ایجاد حباب بر روی ناخن همین حرکت می باشد پس سعی کنید همیشه بطری لاک ناخن را با کف دست خود نگه دارید و هرگز قبل از لاک زدن بطری را تکان ندهید. برای این که به خواهید لایه ماک را رقیق تر کنید بهتر است از یک چوب خلال برای این کار استفاده کنید اما اگر فراموش کردید و تکان دادید برای ایجاد نشدن حباب بهتر است تا لاک زدن تان را بعد از چند دقیقه شروع کنید تا حباب‌ های ایجاد شده در لاک ناخن از بین برود و بعد از زدن بر روی ناخن هایتان لاک یک دستی را داشته باشید.

لاک را به شکل ضخیم نزنید: بسیاری از افراد لاک را به شکل چند لایه و بسیار ضخیم بر روی ناخن ها استفاده می کنند مه این کار علاوه بر ایجاد حباب شکل و زیبایی خاصی را نیز به ناخن هایتان نخواهد بخشید و معمولا هرچه قدر که لاک ناخن ضخیم‌ تر بزنید حباب‌ها بیشتر روی سطح ناخن دیده خواهند شد. استفاده از لاک رقیق برای این که حبابی روی ناخن ها تشکیل نشود بسیار عالی است پس هرچه لاک ناخن رقیق ‌تر باشد ایجاد حباب نیز بعد از لاک زدن کمتر خواهد شد. در صورتی که لاک شما غلیظ شده باشد بهتر است تا فقط از چند قطره رقیق کننده مخصوص لاک استفاده نمائید اگر برای این کار از آستون استفاده می کنید فراموش نکنید که مقدار استون نباید خیلی زیاد باشد زیرا باعث کم شدن ماندگاری لاک روی ناخن هایتان می شود.

استفاده از لاک پایه بر روی ناخن ( base coat ): در صورتی که از ان دسته خانم های حساس هستید و باید لاک ناخن هایتان بسیار تمیز و بی ایراد باشد مطمئنا تکنیک های گفته شده را باید رعایت کنید برای این منظور حتما قبل از لاک اصلی و برای این که هیچ گونه حبابی روی سطح ناخن هایتان ایجاد نشود بهتر است قبل از لاک زدن از یک پوشش پایه بر روی ناخن هایتان استفاده کنید.معمولا این لاک بی رنگ است و فقط سطح ناخن را صاف و اماده لاک اصلی می کند.

ناخن هایتان باید مرطوب نباشند : یکی از علت های ایجاد حباب لاک ناخن گرمای بدن و همچنین گرم بودن محیط است که باعث ایجاد حباب بر روی ناخن ها حین لاک زدن می شود. در صورتی که شما در یک محیط گرم لاک می زنید بهترین پیشنهاد ا به شما استفاده از یک فن کوچک برای خشک کردن لاک ناخن است.

خشک شدن لاک پایه : بیشتر خانم ها برای این که ناخنن هایشان یک لاک زیبا داشته باشد و جذاب تر به نظر برسد معمولا برای این کار از ۲ یا ۳ لایه از لاک ناخن استفاده می کنند. پس شما در صورت انجام این روش و برای اینکه هیچ‌ گونه حبابی زیر لاک ناخن ایجاد نشود باید بعد از خشک شدن لایه های لاک لایه بعدی را بزنید.

به حداقل رساندن حرکت فرچه لاک ناخن : بهترین روش برای لاک زدن ناخن ها ابتدا یک لایه نازک از لاک ناخن را با یک حرکت براش روی تمام سطح ناخن بکشید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. سپس برای لایه بعدی از حرکات دقیق‌تر و با چند حرکت فرچه لاک، ناخن‌ها را پوشش دهید. این کار نیز می‌تواند مانع از ایجاد حباب زیر لاک ناخن شود و هم این که لاک روی ناخن شما بسیار خوش دست تر و تمیز تر نشان داده می شود.

بهترین لاک ناخن ( بهترین لاک ناخنلاک لچیک – لاک ناخن لچیک )

پست های مرتبط

1 نظر در “نکات مهم لاک زدن

  1. فهیمه گفت:

    لاک لچیک چه رنگ هایی داره؟ حباب نمیشه ؟ غلظتش چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *