خط چشم لچیک, مداد چشم

هنر در کشیدن بهترین خط چشم

بهترین خط چشم

کشیدن بهترین خط چشم باید با توجه به فرم ظاهری چشم ها انجام شود. در واقع هر مدل چشمی نیازمند نوع خاصی از خط چشم است. خط چشم ها مانند یک قاب به دور چشم های ما قرار گرفته و زیبایی آنها را چند برابر می نمایند. استفاده از خط چشم آرایش بهتر و حرفه ای تری را برای ما به وجود می آورد. اما نکته اینجاست که آیا می توانیم بهترین خط چشم را بکشیم یا نه ؟ خط چشم ها و مداد چشم ها جز لوازم آرایشی پرکاربردی هستند که به صورت مایع یا جامد عرضه و استفاده از آن ها باعث افزایش جذابیت و گیرایی چشم ها می گردد.

بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم ساخته شده توسط برند لچیک میباشند .

خط چشم های لچیک از سلامت کافی برخوردار بوده و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که نه تنها چشم شما را دچار آسیب نمی نمایند بلکه قادرند بهترین و زیباترین آرایش را برای شما به ارمغان بیاورند.

خط چشم ها در حالت های مختلفی کشیده می‌شوند اما قبل از هر چیز باید بدانید که حالت چشم های شما چگونه است و کدام خط چشم مناسب آن حالت می باشد. برای مثال خط چشم هایی که باعث فرم دهی چشم ها به صورت گربه ای و کشیده می شوند، اگرچه زیبایی منحصر به فردی به چشم ها می بخشند اما مناسب هر نوع چشمی نیستند. بهتر است افرادی از این نوع خط چشم استفاده نمایند که چشمهایشان طالب این نوع آرایش باشد. برای مثال افرادی چشم های رو به پایین دارند یا به اصطلاح چشمانشان خمار است نباید از این نوع خط چشم استفاده نمایند.

افرادی با این حالت چشم باید از خط چشم هایی استفاده کنند که کمی ضخیم بوده و گوشه انتهایی آن به سمت بالا امتداد داشته باشد اما امتداد انتهای خط چشم شما نباید باریک و به صورت تیز باشد، بهتر است گوشه چشمانتان را به وسیله یک مثلث طراحی نمایید. یعنی یک خط چشم مثلثی و رو به بالا ایجاد کنید. همینطور بهتر است برای این نوع از چشم ها به وسیله یک مداد چشم به طراحی پلک پایین نیز پردازید، خطی ظریف و کم رنگی روی پلک پایین کشیده و قسمت انتهایی خط چشم پایین را به خط چشم بالایی متصل کنید. سپس با استفاده از یک فرچه یا برس تمیز خط چشم پایین را محو نمایید. خط چشمی که روی پلک پایینی انجام می‌شود باید در کمرنگ ترین و ساده ترین نوع خود کشیده شود، در غیر این صورت چشمان شما را غیر طبیعی و غیر زیبا نشان می دهد.

خط چشم های کشیده و گربه ای بیشتر مناسب چشمانی است که گرد باشد و با ایجاد یک خط چشم کشیده فرم چشمانشان به یک حالت متعادل برسد. اما افرادی که چشمان کشیده ای دارند نیاز نیست سعی در کشیدن یک خط چشم گربه ای نمایند.

در مجموع باید بدانید که بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم در حالتی کشیده می‌شود که تناسب و تقارن چهره را حفظ کرده و باعث زیباتر شدن چشمها گردد. اگر بدون توجه به فرم و حالت ‌چشم هایتان خط چشمی رسم کنید که به چهره تان نیاید، آرایش دیگر اجزای صورتتان نیز بی تناسب دیده خواهد شد.

هنگام کشیدن خط چشم سعی کنید با یک دست پلک تان را به سمت بالا بکشید تا پوسته پشت پلک تان صاف و یکدست شود و بدون سختی بتوانید خطی صاف و یک دست بکشید . همچنین برای جلوگیری از لرزش چشم ها می توانید دهانتان را کمی باز نگه دارید، این کار عضلات صورت را منقبض کرده و به شما اجازه می‌دهد تا خطوط صافی را رسم نمایید. بهترین مداد چشم (مداد چشم لچیک) مدادی است که بتواند پوشش یک دست و یک رنگ ایجاد کرده و ماندگاری بالایی داشته باشد تا از سیاه کردن اطراف چشم و به هم ریختگی آرایش جلوگیری شود .

از این رو بهتر است هنگام خرید خط چشم به برند ثبت شده روی آن توجه نمایید، چرا که یک کمپانی قابل اطمینان و معتبر هیچ‌گاه محصولاتی نامرغوب و یا بدون کیفیت تولید نخواهد کرد. بهترین خط چشم نیز خط چشمی است که در زمانی کوتاه خشک شود و از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد. خط چشم های بی کیفیت نه تنها زود خشک نمیشوند بلکه ماندگاری آن ها نیز پایین است و ممکن است در کمترین زمان پاک شده و یا کمرنگ شوند.

آرایش چشم از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث تغییرات مثبتی در چهره ما می شود از این رو بهتر است در کشیدن یک خط چشم مناسب دقت کافی را به خرج دهید و علاوه بر آن هنگام انتخاب یک خط چشم خوب نیز سعی کنید بهترین گزینه را انتخاب نمایید چرا که حساسیت چشم ها بسیار بالا هستند و ممکن است با استفاده از مواد آرایشی نامرغوب آنها را دچار عفونت، سوزش و یا بیماری‌های دیگر نماییم .خط چشم لچیک حامی سلامت و زیبایی چشمان شما می باشد.

بهترین مداد چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *