ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

واقعیت هایی دررابطه با ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

امروزه بهره گیری از ابزار آرایشی جایگاه به خصوصی در زندگی افراد پیدا کرده و بیشتر خانم ها وابستگی شدیدی نسبت به یک ابزار آرایشی خاص پیدا کرده اند . ریمل ها ، رژ لب ها خط چشم ها و انواع مختلفی از لوازم آرایشی وجود دارند که امروز اعتماد به نفس خانم ها بستگی به آن ها دارد و بدون مصرف لوازم آرایشی ممکن است نتوانند به طور عادی به کارهای روزمره شان پرداخته یا با اعتماد به نفس امکان حضور در جمعی را به دست بیاورند . ریمل یا همان ماسکارا یکی از ابزار آرایشی پرطرفداری است که استفاده از آن از گذشته تا کنون وجود داشته و سال ها قبل از میلاد مسیح نیز زنان و مردان بسیاری به خصوص در مصر باستان از این ماده آرایشی برای زیبا سازی چشم هایشان استفاده می کردند که شکل امروزی آن همین ریمل ها هستند . همه چیز شگفتی ها و واقعیت هایی را در پشت صحنه خود پنهان کرده که با شنیدن آن ها ممکن است اطلاعات جالبی به معلومات تان اضافه شود . اگر می‌خواهید واقعیت‌هایی را در رابطه با ریمل بدانید با ما همراه باشید .

ریمل توسط فردی به نام یوجین ریمل اختراع شد ، استفاده از ریمل و مواد آرایشی مختلف همواره در طول تاریخ وجود داشته اما شکل امروزی ریمل ها برای اولین بار توسط این فرد اختراع شد و به دلیل نام سازنده آن است که به این ماده ریمل می گویند . نام اصلی آن در واقع ماسکارا بوده ولی امروزه در بسیاری از کشورها نیز بر به خاطر همین گذشته تاریخی محصول به آن ریمل می گویند . زمان مجاز برای استفاده از یک ریمل سه ماه می باشد . تاریخ انقضای محصولات آرایشی مسئله مهمی است که حتما باید به آن توجه شده و در صورت آنکه از محصول تاریخ گذشته استفاده کنید ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود بیاید . ریمل ها نیز پس از آن که برای اولین بار در بشان باز شد ، تنها سه ماه قابل استفاده هستند و پس از آن ممکن است برای سلامت مژه هایتان آسیب رسان باشد . نکته دیگر اینکه خوابیدن با آرایش می توانند باعث شکسته شدن مژه ها شود پس به هیچ عنوان بدون پاک کردن آرایش تان به رختخواب نروید . پوشش سر سختی که بر روی مژه ها قرار داده می شود باید قبل از خواب از روی آن پاک شود تا مژه ها بتوانند تنفس طبیعی شان را انجام داده و بدون هیچ آسیبی سالم و سلامت باقی بمانند . هنگامی که به دنبال تهیه یک ریمل مناسب برای خود میگردید انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده خوب برایتان خوشایند خواهد بود . در صورتی که بهترین ریمل حجم دهنده خوب را انتخاب کنید و نسبت به درجه کیفی محصول مورد نظرتان اطمینان داشته باشید از ریزش مژه هایتان جلوگیری شده و سلامت آن ها نیز حفظ خواهد شد . یک نکته نگران کننده وجود دارد که می‌گویند ریمل ها حاوی جیوه هستند باید بگوییم که ابراز نگرانی در رابطه با این مسئله جایز نمی‌باشد . میزان جیوه استفاده شده در ساخت ریمل ها در حدی نیست که برای شما آسیب رسان باشد و جالب است که بدانید بهره گیری از جیوه برای تولید محصولات آرایشی مختلف غیرمجاز بوده اما برای ریمل ها هنوز جایگزین مناسبی پیدا نشده است . به همین دلیل است که در ساخت ریمل از این ماده استفاده می‌شود و جای هیچگونه نگرانی نیست . اگر توجه کرده باشید اکثر خانم ها هنگام ریمل زدن دهانشان را باز میکنند . این حرکت به طور غریزی انجام می گیرد اما در پس آن نیز دلیل قانع کننده ای وجود دارد . زمانی که دهان باز است عضلات صورت منقبض شده و لرزش چشم ها یا احتمال پلک زدن به حداقل میرسد . در این صورت نتیجه کارتان به نحو بهتری به انجام خواهد رسید . پس بی دلیل نیست که این حرکت توسط خانم ها به انجام می رسد .

در سال ۱۹۳۰ در آمریکا یک محصول تولید و به بازار ارائه شد که کمپانی سازنده آن ادعا داشت محصول تولید شده می‌تواند به طور دائمی زیبایی مژه ها را تضمین نماید ، استقبال زیادی نسبت به این محصول صورت گرفت اما پس از مدتی عواقب بسیاری در انتظار مصرف کنندگان آن قرار گرفته و همین روند باعث شد که بیش از ده زن به طور کامل کور شوند . از آن پس استفاده از آن ماده ممنوع شد اما نتایج خوبی نیز به دنبال این اتفاق ناخوشایند به وجود آمد . مدیریت در زمینه کنترل کیفی محصولات آرایشی شکل جدیدی به خود گرفته و باعث شد محصولات آرایشی سالم تر و با کیفیت تری به بازار عرضه شوند . امروزه ریمل ها در انواع مختلفی وجود دارند که بهره گیری از بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده نیازمند شناخت و انتخاب برند معتبر است . اگر به دنبال حفظ سلامت مژه ها و در عین حال زیبایی و حالت گرفتن آن ها می باشید ، انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده خوب از کمپانی لچیک پیشنهاد منحصر به فردی برایتان خواهد بود . به دلیل ویژگی های متعدد این ریمل فوق العاده خرید آن را به شما توصیه می کنیم .

لچیک بهترین ریمل حجم دهنده خوب را تولید نموده و بالاترین درجه کیفی را در ساخت این محصول به کار برده است . قطعا مصرف آن برایتان خوشایند بوده و شما نیز پس از مصرف شیفته ویژگی‌های منحصر به فرد آن خواهید شد . از ماندگاری بادوام و مطلوب گرفته تا حالت دهی حصربه‌فرد  با مژه ها همگی از خصوصیات بهترین ریمل حجم دهنده خوب _ ریمل لچیک ساخته شده توسط کمپانی لچیک می‌باشند .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *