مداد ابرو

ویژگی بهترین مداد ابرو بادوام

مداد ابرو لچیک

همه افراد به طور ذاتی،ابرو های پرپشت و زیبایی ندارند اما خوشبختانه میشود با بهره گرفتن از محصولاتی مانند مداد ابرو ها،ابرو هایی زیبا و خوش فرم ایجاد کرد.

آسان ترین راه برای ایجاد یک کمان ابروی زیبا و بی نقص،استفاده از مداد ابرو است.

اگر چه میشود زیبایی ابرو ها را به وسیله یک مداد ابرو دو چندان کرد اما اگر در انتخاب یک مداد ابروی با کیفیت دقت نکنید یا خطوط غیر حرفه ای و نا مناسبی را ایجاد کنید ممکن است ظاهر ابرو هایتان را بسیار زشت جلوه دهید.

برای کشیدن یک مداد ابروی خوش فرم،نکته های قابل اهمیتی وجود دارد که ما چند نکته را برای شما باز گو میکنیم.

به گفته بسیاری از کارشناسان زیبایی و متخصصان طراحی ابرو،به شما پیشنهاد میکنیم تا ابرو های خود را توسط خطوط ظریف و کوتاه و وارد کردن ضرباتی ضعیف ایجاد نمایید و خطوطی مانند تار های ابرو های خود را شبیه سازی کنید.از کشیدن خطوط پهن و پیوسته در امتداد ابرو هایتان خودداری کنید،در غیر این صورت ظاهری مصنوعی برایتان ساخته میشود.

از دیگر نکاتی که رعایت آن حائز اهمییت است،محو کردن خطوط کشیده شده میباشد.خطوطی که به وسیله مداد ابرو ایجاد کردید را با یک قلمو با فرچه محو کنید.برای این کار میتوانید از برس موجود روی درب مداد های ابرو استفاده کرده و با شانه کردن ابرو های خود این خطوط را نیز کمرنگ تر کنید.اگر فرچه یا برس تمیز در دسترس ندارید میتوانید از یک گوش پاک کن برای این منظور بهره بگیرید.

بهترین مداد ابرو،باید رنگی نزدیک به تار های فعلی ابرو های شما دارا باشد.برای مثال اگر تار های ابروان شما قهوه ای روشن است باید مداد ابروی استفاده شده نیز در همین تناژ رنگی باشد.

هنگام شانه زدن ابرو ها با برس مخصوص آن ها را به سمت بالا فرم دهی کنید.

ساده ترین راه برای حذف کردن مرحله ای تحت عنوان محو کردن خطوط ایجاد شده،استفاده از یک مداد ابرو با نوک مناسب است.نوک مداد ابروی شما باید به انداره کافی تیز باشد تا بتوان خطوط کمرنگ‌ و ظریفی را به وسیله آن ایجاد کرد.در این صورت دیگر نیاز به کمرنگ کردن مداد ابرویتان ندارید و ظاهر ابرو هایتان نیز بسیار طبیعی به نظر خواهد رسید.

بهترین رنگ و مناسب ترین رنگ برای ابرو ها،رنگی است که ۲درجه تیره تر از رنگ موی سر شما باشد، توجه به این نکته تناسب زیادی در چهره تان ایجاد می نماید.

برای داشتن ابرو هایی خوش حالت و خوش فرم،باید از بهترین مداد ابرو استفاده کرده و مطمئن باشید که ابرو های شما دچار آسیب نخواهند شد.

استفاده از لوازم آرایشی غیر مرغوب و بی کیفیت که با قیمت های کم در بازار عرضه میشوند ممکن است ابرو های شما را دچار ریزش،پراکندگی یا خالی شدن نماید‌.

بی شک بهترین مداد ابرویی که میتوانید تهیه و استفاده کنید، مداد ابرو لچیک است.

این برند معتبر تاییدیه های بسیاری را اخذ نموده و مورد تائید وزارت بهداشت میباشد.

دوام و ماندگاری مداد ابرو های لچیک بسیار بالا بوده و آرایشی پایدار برای شما ایجاد میکند.اگر جزء کسانی هستید که تعرق بالایی دارید و آرایشتان به سرعت پاک میشود،میتوانید از مداد ابرو بادوام لچیک استفاده کنید.این مداد ابرو ها ضد آب بوده و دچار پاک شدن یا کمرنگ شدن نخواهند شد.

طبیعتآ برای هیچ خانمی خوشایند نیست که در طول مهمانی مدام در حال چک کردن آرایش خود باشد تا مطمئن شود آرایش چهره اش به هم ریخته یا پاک نشده است.به هم ریختگی آرایش میتواند به معنی پخش شدن یا ایجاد لکه باشد.ما به شما اطمینان خاطر میدهیم که با استفاده از لوازم آرایشی لچیک،آرایشتان دستخوش تغییرات منفی نخواهد شد و پس گذشت ساعت های طولانی،همانند دقایق اولیه تمیز و بی نقص بر روی صورتتان باقی خواهد ماند.

مداد ابرو لچیک ( بهترین مداد ابرو )  در نوع با دوام خود دارای ۵ رنگ متنوع و مداد های چوبی لچیک در ۷ رنگ عرضه میشوند.با در نظر گرفتن رنگ فعلی ابرو های خود،مناسب ترین رنگ را خریداری و استفاده نمایید.

پارامترهای زیادی به غیر از کیفیت و سلامت در انتخاب یک مداد ابروی مناسب دخیل می باشد، یکی از آنها قیمت محصول آرایشی بوده و مسلماً هر فرد به سراغ محصولی میرود که از نظر قیمت با توجه به کیفیت و برند آن، مقرون به صرفه باشد. کیفیت و قیمت ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با یکدیگر دارند، ممکن است شما در ظاهر متوجه تفاوت دو مداد ابرو با مارک های مختلف نشوید اما هنگام استفاده از آن این تفاوتها را در می یابید. برای مثال مداد ابرو لچیک به نوعی تولید شده اند که بعد از تراشیدن آن، چوب اطراف یا نوک آن دچار شکستگی یا از بین رفتن نمی شود این در حالی است که مداد های بی کیفیت مدام نیاز به تراشیدن دارند و این مسئله باعث می شود تا زودتر از دیگر محصولات آرایشی  تمام شوند و نیاز به خرید دوباره داشته باشند.این مسئله به ظاهر پنهان از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست.

در استفاده از مداد ابروی خود بهتر است نکات بهداشتی را کاملاً رعایت کنید.هیچگاه از مداد ابروی فرد دیگری استفاده نکرده و به کسی اجازه ندهید مداد ابروی شما را استفاده نماید.وسایل بهداشتی قطعاً شخصی هستند چرا که به راحتی قادرند آلودگی‌ها را از سطح پوست افراد به یکدیگر منتقل کنند.

هیچ فردی نه تنها از زیباتر به نظر آمدن ظاهر خود فراری نیست بلکه برای دستیابی به آن تلاش کرده و همواره دغدغه آراستگی بیشتر را دارد،پس بهتر است این کار را به وسیله ابزاری با کیفیت و اطمینان بالا به انجام برساند،لچیک برای محقق شدن این هدف همواره در کنار شماست.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *