خط چشم لچیک, مداد چشم

ویژگی های بهترین خط چشم و مداد چشم خوب

بهترین خط چشم

بهترین خط چشم
یک خط چشم خوب باید دارای ویژگی های متعددی باشد که با دانستن هر یک از آن ها میتوانید بهترین خط چشم را خریداری کرده و بهترین نوع آن را روی پلکتان طراحی کنید.
فقط کافیست اطلاعات کافی نسبت به نوع پوست خود و حساسیت چشمانتان داشته باشید و علاوه بر آن باید بدانید کدام خط چشم ها مناسب حالت چشم‌های شما میباشد.
انتخاب برند معتبر و مناسب در انتخاب بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم (مداد چشم لچیک) اولین و مهمترین مسئله محسوب میشود.
یکی از برند های توصیه شده توسط مصرف کنندگان محترم و بسیاری از کارشناسان بهداشتی، برند لچیک است.
برای انتخاب یک خط چشم خوب باید دقت داشته باشید که مایع خط چشم در کمترین زمان خشک شود تا بلافاصله بعد از کشیدن آن بتوانید چشمانتان را باز کنید و به علاوه هنگام کشیدن چند لایه روی هم خط چشمتان به راحتی خشک شود.
یکی دیگر از ویژگی های خط چشم خوب این است که مایع پشت پلک نباید دچار ترک خوردگی یا پخش شدگی شود، بهترین خط چشم (خط چشم لچیک) از میان خط چشم های موجود در بازار که تمام این ویژگی ها را دارا میباشد خط چشم لچیک ‌است که دارای انواع مختلفی مانند مجیک، براش، پرفکت و رویال است.
یک خط چشم خوب باید از رنگ دانه های مرغوب تهیه شده باشد و خطی صاف و یکدست برای شما ایجاد کند.
داشتن قلموی مناسب نیز از دیگر ویژگی های یک خط چشم قابل اطمینان است. قلموی خط چشم نباید بیش از حد شل باشد چرا که در این صورت از میزان تسلط شما روی نحوه ی کشیدن خط کاسته میشود.
از دیگر مواردی که هنگام خرید باید به آن توجه کنید مهارتی است که نسبت به رسم خط چشم دارید، در صورتی که در این کار مهارت کافی را ندارید بهتر است از مداد های چشم استفاده کنید.
این مدادها کاربرد آسان تری دارند و در رنگ های مختلفی عرضه میشوند.
بهترین مداد چشم مدادی است که رنگ آن با دوام باشد و در برابر آب مقاوم باشد. اگر به دنبال چنین گزینه ای هستید، مداد چشم های لچیک مناسب ترین گزینه برای شما بوده و به شما این امکان را میدهند که به راحتی ظریف ترین خط چشم ها را بکشید.
خط چشم های لچیک کاملا ضد آب بوده و میتوانید با خیال راحت بیش از ۲۴ساعت آن را روی پوستتان نگه دارید بدون آن که پخش یا ترک خورده بشود. فقط باید توجه داشته باشید که هنگام پاک کردن باید از یک ماده شوینده متناسب با نوع پوست خود استفاده کنید.
هنگام کشیدن خط چشم مراقب باشید تا مایع به داخل چشم نفوذ نکند یا اگر از مداد چشم استفاده میکنید توجه داشته باشید که نوک آن باید در حد متناسب چرب باشد تا بتواند روی پوست سر بخورد و از آسیب رسیدن به پوست حساس اطراف چشم جلوگیری شود.

بهتر است قبل از هر بار استفاده از مداد چشم کمی آن را تراش کنید تا آلودگی های سطح آن از بین برد. بعد از اتمام کار با آن نیز حتما در آن را به خوبی ببندید.

توجه به تاریخ انقضای روی محصول نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد.

علاوه بر موارد بالا هنگام کشیدن خط چشم در نظر داشته باشید که بهترین خط چشم خطی است که مناسب با فرم چشم های شما بوده و از خشن یا خسته نشان دادن چشم های شما جلوگیری کند. از آن جایی که چشم ها عضو تاثیر گذاری در به نمایش گذاشتن حالات روحی ما هستند، نباید طوری آرایش شوند که چهره ما خشن یا غیر معمول به نظر برسد.

علاوه بر این استفاده از ظریف ترین نوع خط چشم زیبایی بیشتری به چهره شما بخشیده و جذابیت آن ها را افزایش میدهد. پس از کشیدن خطوط ضخیم یا بیش از حد پر رنگ پرهیز کنید.

برخی از افراد چشمان برجسته و بیرون آمده دارند که برای متعادل سازی حالت چشم ها می توان از یک خط چشم ضخیم استفاده کرد. علاوه بر آن استفاده از یک سایه تیره و در مجموع یک آرایش غیر روشن میتواند چشمان شما را از حالت برجستگی، کمی خارج کرده و زیبایی بیشتری به چهره تان ببخشد‌.

سیاه کردن لبه های داخلی چشم با استفاده از یک مداد چشم خوب نیز می‌تواند برای افرادی با چشمان درشت گزینه مناسبی باشد اما در مقابل افرادی که چشمان ریزی دارند به هیچ وجه نباید داخل چشم هایشان را سیاه کند.

هنگام استفاده از لوازم آرایشی چشم دقت داشته باشید که استفاده از ریمل برای مرحله بعد از خط چشم به کار گرفته شده و استفاده از سایه قبل از آن انجام میشود.

همینطور در رابطه با لنز باید بدانید که اگر قصد استفاده از آن را دارید باید حتما قبل از آرایش چشم و با استفاده از دستان تمیز آن را گذاشته و سپس شروع به کشیدن خط چشم کنید. در غیر این صورت ممکن است مقداری از خط چشم به داخل آن نفوذ کرده و با رسوب در زیر لنز باعث آسیب های چشمی شود.

بهترین مداد چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *