رژ لب, مداد لب

پاک کردن رژ لب

بهترین رژ لب

آرایش صورت باید زیبایی های چهره شما را تقویت و ضعف چهره شما را کمرنگ تر کند تا زیبایی شما دو چندان شود.
پاک کردن آرایش همچون آرایش کردن صورت نکاتی دارد که میخواهیم به آن بپردازیم.
همانطور که میدانید تمامیه میکاپ آرتیست پاک کردن آرایش را قبل خواب متذکر میشوند و تاکید دارند که به هیچ وجه با آرایش نخوابید و مدت طولانی آرایش بر روی صورتتون نباشد که باعث میشود پوست شما با مشکلات پوستی و‌ بیماری های چشم مواجه شوید و زیبایی شما را کمرنگ کند .

حال میخواهیم در مورد پاک کردن آرایش لب ها بپردازیم که همیشه به دلیل روش های مختلف پاک کردن آن، مرد بحث بوده ، کدام روش بهتر میباشد؟!
روشی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد پاک کردن آرایش لب ها با دستمال آرایش نرم و کرم های مخصوص پاک کردن آرایش لب میباشد که لب های شما را خشک نکرده و مرطوب و نرم نگه دارد.
البته برای نامرغوب نگه داشتم لب ها میتوانید با روغن های معدنی نرم کننده مثل روغن آرگان و یا وازلین پاک کنید.
روش دیگر پاک کردن رژ لب با دستمال نرم میباشد که دستمال را برداشته و با حرکات دورانی مچ دست به آرامی رژ لب را از لب های خود پاک کنید و بعد از آن دستمال را با آب سرد شسته و به همان صورت دورانی لب ها را کمی ماساژ دهید تا نرمی لب ها حفظ شود . البته فراموش نکنید قبل خواب لب ها را با کرم و روغن های معدنی نرم کننده مرطوب کنید تا خشکی رژ باقی نماند، البته بستگی دارد رژ لب شما از چه برندی میباشد و از چه موادی تشکیل شده است.
مواد تشکیل دهنده رژ لب در رطوبت و نرمی لب های شما بسیار مهم میباشد
. شما باید از بهترین رژ لب (بهترین رژ لب مدادی ) و بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) استفاده کنید ، مواد تشکیل دهنده بهترین ها باید حاوی ویتامین E و روغن جوجوبا باشد و عاری از هرگونه مواد معدنی مضر و مواد حیوانی نگه دارنده باشد که لب ها را خشک نکرده و کاملا مرطوب نگه دارد.
برند آلمانی لچیک این افتخار را دارد که محصولات رژ لب مدادی لچیک و مداد لب لچیک و مداد بادوام خود را بر پایه مومی تولید کرده است که لب های شما در همه حال نرم و مرطوب باشد و حاوی ویتامین و رو غم جوجوبا میباشد.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “پاک کردن رژ لب

  1. سارا تامینی گفت:

    رژ لب مدادی لچیک اصلا لب خشک نمیکنه ، خیلی نرم و مرطوب کرده بهترین رژ لب لچیک

  2. شیما قیاسی گفت:

    مداد لب بادوام لچیک ماندگاری خیلی بالایی داره ، خیلی نرمه ،پوست رو خشک نمیکنه ، رژ لب لچیک هم خیلی راضیم بهترین رژ لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *