ریمل, ریمل لچیک

پاک کردن ریمل بدون آسیب به مژه

بهترین ریمل حجم دهنده

ما در این بخش با توجه به این که مژه ها یکی از حساس ترین بخش های صورت هستند و حفظ و مراقبت از آن ها نیز بسیار مهم است مطالبی را درباره ی پاک کردن ریمل بدون آسیب به مژه ارائه می دهیم که اگر شما نیز بعد از پاک کردن آرایش چشم نگران ریزش و کنده شدن مژه‌هایتان هستید پیشنهاد می کنیم که حتما این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله سعی کرده ایم تا با توجه به استفاده بسیار از ریمل به عنوان یکی از ابزار های زیبایی چشم ها و پر طرفدار بودن این محصول ارایشی مطالبی را در رابطه با نحوه صحیح پاک کردن آرایش چشم و به ویژه پاک کردن ریمل از مژه نکات مهمی را گردآوری و برای شما مطرح کنیم تا با استفاده از این روش‌ها بدون هیچ آسیبی به مژه‌ها ریمل خود تان را پاک کنید و مژه های بلند و یک دستی را داشته باشید.

محصولات برای پاک کردن ریمل چشم
* استفاده از پاک‌کننده مخصوص ریمل
* روغن بچه
* ژل یا محلول پاک کننده صورت
* شامپو بچه
* روغن نارگیل

استفاده از پاک‌کننده مخصوص ریمل : برای پاک کردن انواع مواد ارایشی و مخصوصا ریمل ها امروزه و با توجه به کاربرد لوازم ارایش در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی بسیاری وجود دارد که برای پاک کردن می‌توان از آن‌ها به سادگی استفاده کرد و آرایش چشم را پاک کرد. در واقع یکی از این پاک کننده ها پاک‌کننده مخصوص ریمل است. برای تهیه این محصولات می توانید به فروشگاه ‌های لوازم آرایشی و داروخانه‌ مراجعه کنید.
روغن بچه: در میان انواع محصولات پاک کننده یکی از رایج ‌ترین و در دسترس ‌ترین پاک کننده های آرایشی استفاده از روغن بچه است. برای پاک کردن ریمل باید دقت داشته باشید که روغن با سطح داخلی چشم تان تماس پیدا نکند. نکته مهم درباره ی این روغن این که در صورت استفاده مداوم و طولانی مدت از این روغن با عث کدر شدن پوست تان می شود.
ژل یا محلول پاک کننده صورت : استفاده از محصولات پاک‌کننده آرایش یکی دیگر از روش‌های رایج برای پاک کردن ریمل است. در خرید این نوع محصولات همیشه توجه داشته باشید تا قبل از خرید این محصولات نوع ملایم آن را خریداری نمایید و صورتتان را بعد از استفاده نیز به خوبی بشویید تا آثار باقی مانده از ان نیز به طور کلی از بین رود. برای افرادی که دارای پوست حساس هستند پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از استفاده از این محصول آن را روی قسمت کوچکی از پوست خود ( پشت دست ) تست کنید و در صورت بروز حساسیت به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.
شامپو بچه : یکی از موثر ترین روش های پاک کردن ریمل مژه استفاده از شامپو مخصوص کودکان است که با استفاده از ان می‌توان به طور موثر آرایش چشم و ریمل مژه را بدون آسیب زدن به مژه پاک کرد. زیرا که مواد تشکیل دهنده شامپو بچه از هیچ‌ گونه فرمول خاص و مضری استفاده نشده است و از همین رو می ‌توان با خیال راحت از این محصول برای پاک کردن ریمل و آرایش چشم استفاده کرد.
روغن نارگیل : با استفاده از این روغن شما می‌ توانید که به سادگی هر نوع ریمل ی را یعنی چه ریمل معمولی و چه انواع ضد آب آن و هم چنین آرایش چشم خود را بسیار راحت پاک کنید. بدون شک با توجه به خاصیت روغن نارگیل شاید این روش یکی از مطمئن‌ ترین و بی ‌ضرر ترین روش ‌ها برای پاک کردن ریمل بدون آسیب دیدن مژه ‌ها می باشد. در صورت نبود روغن نارگیل شما می توانید تا از روغن زیتون نیز استفاده کنید این روغن ها به عنوان تقویت کننده نیز برای رشد مژه ها موثر هستند.

ریمل لچیک یک پیشنهاد ویژه

صحیح ترین روش های پاک کردن ریمل از مژه ها
شما برای انجام این کار و با استفاده از هر کدام از محصولاتی که در قسمت بالا به معرفی آن ها اشاره شد می توانید که در چند مرحله و بدون آسیب به مژه ها این کار را انجام دهید.

مرحله ۱: برای استفاده از روغن بادام یا روغن نارگیل شما می توانید که با استفاده از یک پنبه تمیز این کار را انجام دهید پس برای این کار یک توپ پنبه ‌ای را به روغن نارگیل ، روغن زیتون یا روغن بچه آغشته و سپس چشم را ببندید و توپ پنبه ‌ای را با حرکت دایره‌ای و ملایم روی مژه مالش دهید تا تمام ریمل از روی مژه پاک شود. برای بار دوم نیز با یک پنبه تمیز دیگر مثل بار اول می توانید این کار را انجام دهید و دوباره مژه‌ ها را با آن ماساژ دهید.

دومین مرحله : با استفاده از مقداری وازلین می توانید که مژه هایتان را از مواد ارایشی پاک کنید به این صورت که مقدار کمی از وازلین را روی انگشت اشاره قرار دهید و به آرامی راوی مژه‌ ها ضربه بزنید. سپس وازلین را روی مژه‌ها پخش کنید و اجازه دهید به مدت ۱ دقیقه روی مژه باقی بماند. بعد از گدشت این مدت با استفاده از یک توپ پنبه‌ای تمیز باقی مانده ریمل را می توانید تا از روی مژه هایتان پاک کنید.

سومین مرحله : برای ریمل های ضد آب بهترین پاک کننده آرایش استفاده از پاک کننده آرایش مبتنی بر روغن ( oil-based ) است.
بهتر است تا یک توپ پنبه‌ای را به پاک کننده آرایش آغشته کرده و آن را به مدت ۵ ثانیه روی مژه و پلک بسته نگه دارید و سپس به آرامی آرایش چشم و ریمل مژه را پاک کنید.
نکته مهم این که برای پاک کردن ریمل هیچ‌ گاه سعی نکنید که ریمل مژه ‌هایتان را با کشیدن مژه پاک کنید. زیرا که این کار باعث کنده شدن و آسیب دیدن مژه‌ ها می شود

بهترین ریمل حجم دهندهبهترین ریملبهترین ریمل آلمانی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *