ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

پرپشتی مژه ها ریمل لچیک

ریمل لچیک

برای آنکه مژه هایتان پرپشت تر دیده شوند می توانید از تکنیک های آرایشی استفاده کنید . قطعا تهیه بهترین ریمل حجم دهنده خوب بهترین راهی است که میتوان توسط آن مژه ها را آرایش نمود و زیبایی خاصی را در ظاهر آن ها به وجود آورد . اما انجام نکات ریز دیگری می‌تواند در این راه شما را یاری کند . برای مثال می توانید از یک آرایش تیره استفاده کنید و پشت پلک تان در حالت مناسبی آرایش نمایید .

سایه ای به رنگ دودی می توانید یک خطای دید به وجود بیاورید که تیر دیده شدن پشت پلک تان به دلیل وجود تعداد زیاد و حجم زیاد مژه‌هایتان است ، همچنین می توانید از فرمژه استفاده کرده و حالت دهی به مژه هایتان را طوری به انجام برسانید که در ظاهر حجم بیشتری به خود بگیرند . پس از آن با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) نظم و آراستگی آن ها را طوری کنار یکدیگر قرار دهید که پرپشت تر از همیشه دیده شوند و جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشند . البته کشیدن یک خط چشم مناسب نیز می تواند در این راه شما را یاری کنند . برای مثال می‌توانید از یک خط چشم دنباله دار و کشیده استفاده کرده و از بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده بهره بگیرید و تمامی مژه هایتان را آرایش کنید اما دقت داشته باشید که قسمت های انتهایی چشم باید بیشتر ریمل بخورد . هرچه حجم مژه های انتهایی شما بیشتر و طولشان بلندتر باشد چشم‌هایتان کشیده تر و هم چون آهو زیبا به نظر خواهد رسید . به همین دلیل مژه های تان نیز پرپشت دیده شده و در کل جذابیت چشم‌هایتان چند برابر خواهد شد . همچنین با تهیه یک مداد چشم در صورتی که از کیفیت آن اطمینان داشته باشید می توان برای سیاه کردن لبه داخلی پلک بالا استفاده نمایید . سیاه کردن این ناحیه باعث می‌شود تا مژه ها در ظاهر بیشتر دیده شوند و حجم شان نیز افزایش پیدا کند و این خطاهای دید دست به دست هم می‌دهند تا جذابیت چشم هایتان بالا برود . انجام یک آرایش چشم مناسب در زیبایی چهره نقش بسیار زیادی دارد . به همین دلیل است که تاکید داریم بهترین خط چشم و بهترین ریمل حجم دهنده را تهیه کرده و در انجام یک آرایش مناسب در رابطه با این عضو مهم دقت کافی را به خرج دهید .

نقش مژه ها در تکمیل تر شدن آرایش چشم ها بسیار پررنگ است و حتما باید آخرین مرحله از آرایش چشم را به ریمل زدن اختصاص دهید ، البته تهیه بهترین ریمل حجم دهنده خوب _ ریمل لچیک مسئله مهمی است که حتماً باید به آن توجه کنید . در غیر این صورت ممکن است مژه های تان آسیب دیده یا در ظاهر از کیفیت آرایشتان کاسته شود .

ریمل لچیک

ریمل لچیک

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *