مداد ابرو

پر پشت کردن ابرو با این مواد معجزه آسا

مداد ابرو خوب

بیشتر چیزی که ممکن است باعث نگرانی خانم ها شود کم شدن ابرو و ریزش ابرو ها است که باعث خالی شدن قسمت هایی از ابرو های آن ها می شود معمولا این افراد کم نیستند و افراد زیادی در دنیا هستند که چنین مشکلی را دارند. علت های بسیاری برای این امر می تواند وجود داشته باشد که استفاده مداوم از ابزار های زیبایی ابرو مثل مداد ابرو و یا سایه ها و موارد دیگر باعث بروز این اتفاق می شود درباره ی مداد ابرو باید بگوییم که تنها اسیب جدی را مداد های بیکیفت و ارزان به ابرو ها وارد می کنند زیرا مداد ابرو لچیک (بهترین مداد ابرو ) برخلاف سایر مداد ها بسیار برای تقویت ابرو ها مفید است.
ما در این مقاله قصد داریم تا ترفند های را درباره رشد سریع ابرو برای تان بیان کنیم در صورتی که مایل هستید تا ابرو های شما رشد سریعی را داشته باشد مطمئنا استفاده از ترفند های زیر می تواند به شما کمک کند.
* استفاده از روغن زیتون
* با کمک روغن آووکادو
* استفاده از روغن بادام
* روغن کرچک و رشد سریع ابرو
* روغن نارگیل و رشد ابرو
* رزماری و رشد سریع ابرو
* روغن فندق و رشد سریع ابرو
* بد بوی پر خاصیت ( سیر )

استفاده از روغن زیتون
یکی از مواردی که باعث رشد و تقویت ابرو ها می شود استفاده از روغن زیتون است این ماده می تواند که مواد مغذی لازم را برای رشد مو ها میسر نماید از این رو بیشتر خانم ها با استفاده از زیتون ابرو های خودشان را تقویت می کنند به این ترتیب که چند قطره از روغن را با ماساژ بر روی پوست بمالید. بهتر است تا حداقل یک بار در روز و به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه بر روی قسمت های خالی ابرو این کار را انجام دهید.

با کمک روغن آووکادو
یکی از روغن های مغذی پوست و مو استفاده که کاربرد بسیاری را هم دارد استفاده از روغن آووکادو است. علاوه بر پرپشت کردن قسمت های ابرو این روغن برای افرادی که در کف سر پوست ملتهب دارند نیز بسیار مناسب است و با مصرف روزانه از این روغن به صورت ماساژ بیشتر مو های نازک نیز ضخیم می شود. این روغن بسیار زود جذب می شود و با استفاده از این روغن علاوه بر این که آب و رطوبت حفظ می شود در نتیجه این روغن به آبرسانی و رشد موها هم کمک می کند. بهتر است تا مقداری از روغن را با نوک انگشت به صورت دورانی بر روی نقاط خالی ابرو ماساژ دهید.

استفاده از روغن بادام
برای چرب کردن موها در آقایان و لطیف کردن پوست های خشک در خانم ها، بی شک یکی از روغن های رایج و خوب استفاده از روغن بادام است که با توجه به کاربرد های بسیاری که درباره مو دارد دسترسی به آن نیز راحت است.
با توجه به وجود پروتئین هایی که در این روغن وجود دارد می تواند که به بازسازی سطح پوست کمک کند و این که روغن بادام باعث می شود که حالت انعطاف پذیری مو ها بهبود پیدا کند. در صورتی که این روغن را با محصولات شوینده بخواهید مخلوط کنید باید بگوییم که اثر بخشی بیشتری را خواهد داشت نکته مهم این که برای رشد مو ها بهتر است تا از روغن بادام تلخ و برای پوست از روغن بادام شیرین استفاده کنید. روغن بادارم را به صورت دورانی بر روی مناطق خالی ابرو و نقاطی که دچار ریزش شده اند بمالید و خیلی ارام ماساژ دهید.

روغن کرچک و رشد سریع ابرو
معمولا بیشتر افراد به استفاده از روغن های تقویتی علاقه ای ندارند و برای پرپشت نشان دادن ابرو ها از مداد ابرو یا ریمل ابرو استفاده می کنند اما باید بگویم که برای داشتن ابروها و مژه هایی پرپشت و زیبا، روغن کرچک گزینه ای بسیار عالی و موثر می باشد.

بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

روغن نارگیل و رشد ابرو
ماساژ با روغن نارگیل بسیار مفید است زیرا یکی از روغن های بسیار مفید و مقوی برای برای رشد ابرو روغن نارگیل است و این روغن علاوه خاصیت نرم نگه داشتن پوست به تغذیه مو و پوست نیز کمک کند.

روغن رزماری برای رشد ابرو
این روغن از قدیم بسیار مورد توجه بوده و در طب سنتی نیز بیشتر بر این معتقدند که ماساژ دادن پوست سر با روغن رزماری برای جلوگیری از ریزش مو بسیار مفید است و این که پوست سر را سالم نگه می‌ دارد. رز ماری از گیاهان بسیار مغذی می باشد که خواص بی نظیر بسیاری را دارد.

روغن فندق و رشد سریع ابرو
یکی از روغن های طبیعی برای تقویت پوست مو، روغن فندق است که از مواد طبیعی است که به ضخیم و پر پشت شدن ابرو ها کمک و به طور محسوسی از ریزش ابرو ها جلوگیری می‌کند بهتر است تا هر شب چند قطره از این روغن را به نقاط خالی ابرو زده و سپس به ارامی ماساژ دهید.

بد بوی پر خاصیت ( سیر ) و رشد سریع ابرو
با توجه به بوی بدی که دارد اما سیر خاصیت های بی نظیری را دارد که یکی از خواص آن کمک به رشد ابرو ها است اما این کار ممکن است که با سوزش فراوان همراه باشد برای این کار سیر را به دو نیم کرده و به ارامی به روی ابرو ها بمالید و با شانه ابرو منظم ابرو ها یتان را شانه کنید تا اب سیر به ریشه ابرو هایتان نیز برسد.

مداد ابرو بادوام

پست های مرتبط

1 نظر در “پر پشت کردن ابرو با این مواد معجزه آسا

  1. زهرا گفت:

    شما فروش آنلاین دارین؟ خیلی از محصولات لچیک استفاده میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *