مداد ابرو

چگونه می توان که ابرو های پرپشتی را داشت؟

مداد ابرو خوب

داشتن ابرو های پر پشت و پهن نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت است و از همین رو این روز ها در بین بیشتر خانم ها این مدل ابرو بسیار مد شده است. ما در این مقاله برای شما راز های داشتن ابرو هایی زیبا و متناسب با چهره‌ تان را در اختیار تان قرار می دهیم. شما با رعایت نکاتی که ما عنوان می کنیم. زیبایی و تناسب را با کمک ابرو ها به چهره ‌تان هدیه می دهید

پس در صورتی که شما دارای ابرو های پرپشت و پهنی نیستید می‌توانید که با مطالبی که ما در این مقاله عنوان می کنیم آن ها را پر کنید. نکته ای که باید در رنگ کردن ابرو هایتان توجه داشته باشید این است که اگر شما دارای پوستی به رنگ سبزه هستید، بهتر است تا رنگ ابرو های خودتان را روشن ‌تر کنید و اگر بلوند هستید و موهای روشن دارید، ابرو های خود را باید کمی تیره‌ تر کنید. بهتر است تا برای پاک کردن رنگ‌ های اضافی از ضربه‌ های کوچک در قوس ابروی خود از یک مداد ابرو استفاده کنید.

 

سعی کنید تا رنگ  ابرو ها را با موهای ‌تان تطابق دهید

اگر که تصمیم به تغییر رنگ موهایتان دارید بهتر است تا ابتدا به فکر رنگ ابرو هایتان نیز باشید. مشاوره از یک آرایشگر هم می تواند که برای انجام این کار بهتر باشد درست است که رنگ کردن ابرو به سختی رنگ کردن مو ها نیست و رنگ کردن ابرو بسیار راحت تر است اما با توجه به رنگ مو و رنگ پوست تان بهتر است تا تکنیک های که باعث زیبایی کار می شود را برای گرفتن نتیجه ی بهتر رعایت کنید.

 

سعی کنید که اهمیتی به مد ندهید

ابرو ها در ظاهر صورت تاثیر زیادی را دارد و هر کسی بهتر است تا با توجه به شکل صورتش به ابرو هایش حالت بدهد حتما قرار نیست که با مد روز آرایش کنید زیرا در صورت مد شدن ابرو های نازک یا نقش و نگار شده باید ابرو های پهن خودتان را بتراشید تغییر بسیار زیاد در ابرو، می ‌تواند چهره شما را غیر ‌طبیعی کند. پس برای این که بسیار اراسته و ظاهر طبیعی داشته باشید بهتر است تا سعی کنید تا حد امکان خودتان باشید. در صورتی که تنوع را دوست دارید پیشنهاد می کنیم که یک مدل رنگ ثابت را برای سه ماه نگه ندارید. سعی کنید آن ها را شکل ‌دهی کرده و همواره به بهترین شکل ممکن خودتان را آرایش کنید.

 

مداد ابرو

استفاده از مداد ابرو برای نشان دادن حالت ابرو و پهن کردن آن بسیار مناسب است و در واقع یکی از ابزار هایی است که کار کردن با آن می تواند برای هر کسی ممکن باشد بهتر است تا از مداد های چرب و روغنی استفاده نکنید و در صورتی که تازه کار هستید پرهیز کنید. استفاده از مداد ابرو های خشک آسیب کمتری را به موها وارد می سازند؛ بهترین مداد ابرو در واقع مداد ابروی با کیفیت برند لچیک می باشد که این مداد با داشتن فرمولاسیون مناسب برای پر کردن فضا های خالی ابرو مناسب است. توجه داشته باشید که استفاده از مداد ابرو و کشیدن اون با فشار روی ابرو ها یکی از علت های ریزش ابرو ها است پس بهتر است تا از مداد ابرو های باکیفیت و مناسب ابرو استفاده کنید در صورتی که شما برای کشیدن ابرو هایتان حرفه ای نیستید استفاده از مداد ابرو لچیک ( بهتربن مداد ابرو ) برای شما راحت تر است و می توانید که مدل ابروی دلخواه خودتن را به روش حرفه ای فرم بدهید و آرایش کنید.

 

موچین مناسب را انتخاب کنید

بهتر است تا در مورد ابزار هایی که برای اصلاح ابرو های ‌تان استفاده می‌کنید دقت داشته باشید موچین شما باید نوک تیز و نوک گرد استفاده کنید زیرا موچین نوک تیز بسیار مناسب برای اصلاح زیر ابرو هایتان در صورتی که ابرو های کوتاه یا سفت دارید، بهتر است تا موچین را با یک زاویه مشخص بچرخانید و از نقاط لبه شروع به برداشتن ابروکنید.د

 

 

چه موقع از موچین استفاده نکنیم؟

درست است که مرتب کردن ابرو ها همیشه باید برای داشتن ظاهری آراسته انجام شود اما اگر زیر پوست‌تان موهای بسیار ریزی در حال رشد هستند، بهتر است تا اصراری به بیرون کشیدن آنها نداشته باشید. زیرا ممکن است پوست تان را زخم کنید پس بهتر است تا صبر کنید تا آن مو رشد کرده و به سطح پوست برسد و سپس آن را جدا کنیدمی توانید تا رشد موهای زیر ابرو از یک سایه مناسب برای پوشاندن آن ها استفاده کنید.

 

 

از آرایشگر حرفه‌ای کمک بگیرید

بدون شک می توانید که با کمک یک آرایشگر حرفه‌ای به ابرو هایتان بهترین فرم رابدهید مشخص است که ارایشگر حرفه ای برای چهره شما یک ابروی ویژه و مناسب حالت صورتتان را پیشنهاد می کند

 

ریمل بزنید لطفا!

علاوه بر استفاده از مداد ابرو می توانید که از ریمل ابرو نیز برای پرتر و بلند تر جلوه دادن ابرو هایتان استفاده کنید ریمل های ابرو برس های مناسبی دارند که حتی کوتاه ترین موی ابرو را نیز پوشش می دهد پس می توانید تا با استفاده از قلم‌ مو های پلاستیکی حتی ریزترین موها را نیز از ریشه تا نوک به ریمل آغشته کنید و آن ها را بلند تر نشان دهید استفاده از قلم‌ مو های فیبری در طبیعی نشان دادن ابرو هایتان و چهره شما بسیار مناسب است و چهره را طبیعی جلوه می‌دهند و همین طور موجب ایجاد ساختار های ضخیم و مقاوم می ‌شوند. برای همین می ‌توانید که از ریمل‌ هایی استفاده کنید که هر دوی این کار ها را انجام می ‌دهند تا هر دو نتیجه را به‌ دست آورید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *