مداد ابرو

چگونگی داشتن ابروهای پرپشت و جذاب با آرایش ۲

بهترین مداد ابرو

براشتن موهای زائد اضافی ابرو : معمولا اولین کاری که باید قبل از شروع ارایش بهتر است که انجام داد و باید بگوییم که این کار بسیار ضرورت دارد تمییز کردن و مرتب کردن ابرو ها است برداشتن موهای زیر ابرو و اطراف ابرو قبل از شروع به آرایش ابرو باید خیلی دقیق صورت بگیرد پس اولین کار این که باید ابروهای خود را تمیز و مرتب کنید. و این کار را با یک موچین تیز انجام دهید شما باید هر موی اضافی که خارج از مرز ابروها رشد کرده است را بردارید بهتر است تا انجام درست و صحیح این کار را به یک ارایشگر ماهر بسپارید زیرا همان طور که در ابتدا گفتیم شکل ابرو ها بسیار در چهره تاثیر گذار است.

قیچی کردن موهای ابرو: قیچی کردن اضافات ابرو می تواند که مهم ترین کار در مرتب سازی ابرو باشد پس در صورتی که موهای ابرو های شما از عرض طبیعی ابرو بلندتر شده باشد حتما باید ان ها را کوتاه نمائید صحیح ترین شکل کوتاه کردن بلندی ابرو ها نیز به این ترتیب که باید موهای ابرو را به سمت بالا شانه و سپس در امتداد مرز ابروها قیچی کنید. معمولا قیچی های مخصوص ابرو کوچک و تیز هستند و شما این کار را با یک قیچی کوچک مخصوص ابرو انجام دهید افرادی که دارای ابرو های زبری هستند بهتر است یک بار هم موهای ابرو را به سمت پایین شانه کرده و قیچی کنید. حواستان باشد که بیش از حد نباید موهای ابرو هایتان را کوتاه نمائید زیرا در صورتی که موهای ابرو خیلی کوتاه شوند ابروی شما خالی به نظر می‌رسد.

استفاده از مداد ابرو برای مشخص کردن مرز پایین ابرو ها: در انتخاب مداد ابرو لچیک استفاده از مداد ابروی هم رنگ موی ابرو بهترین انتخاب است تا نا هماهنگی بین ابرو به وجود نیاید بهتر است تا برای این کار با یک مداد مناسب خط پایین کمان ابرو را بکشید البته این کار را بسیار نرم و کم رنگ انجام دهید و بیش از حد ابرو را پر رنگ نکنید. زیرا در صورتی که خطی که کشیده‌اید پر رنگ به نظر برسد بهتر است تا با استفاده از برس آن را به سمت بالا محو کنید. سپس برای مشخص کردن مرز ابرو با استفاده از یک مداد ابرو رنگ روش مثل سفید یا رنگ پوست مرز آن مشخص ‌تر کنید.

مشخص کردن شکل ابرو : اصلی ترین مرحله بعد از تمام مواردی که انجام دادید مشخص کردن شکل ابرو است شما باید با استفاده از بهترین مداد ابرو نقطه شروع ابرو، تاج ابرو و نقطه پایانی ابرو ها را به دقت مشخص کنید. سپس بنا بر حالتی که می خواهید به ابرو هایتان بدهید خطوط ابرو را به نرمی بکشید و تاج ابرو را مشخص نمائید. برای این کار مناسب ترین ابزار لازم، استفاده از یک مداد ابرو  (بهترین مداد ابرو )آلمانی و با کیفیت لچیک است

 

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “چگونگی داشتن ابروهای پرپشت و جذاب با آرایش ۲

  1. غزاله گفت:

    مداد ابرو لچیک ابروهام رو پرپشت تر کرده

  2. شهلا گفت:

    ماندگاری مداد ابروی لچیک خیلی بالاست بهترین مداد ابرو ، حتی پودر ابرو هم استفاده کردم عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *