ریمل, ریمل لچیک

کاشت مژه و ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

امروزه افراد زیادی تمایل به انجام آرایش های مختلف داشته و در این راه از وسایل آرایشی گوناگونی بهره می گیرند . اما دسته دیگری از افراد به کارهای دشوار تری دست زده و برای زیباتر شدن ریسک های بسیاری می کنند . برای مثال انجام عمل های جراحی گوناگون و یا تزریق ژل و بوتاکس همچنین انجام انواع تاتو ها و کاشت مژه از مواردی است که امروزه دختران زیادی رو به این کار آورده و برای داشتن چهره جذاب تر از این ترفند ها استفاده می کنند . کاشت مژه یکی از رایج ترین کارهایی است که هر فردی میتواند با کمترین توانایی مالی نیز به انجام آن بپردازد . برخلاف عمل های جراحی مختلف که هزینه بر هستند ، به دلیل هزینه کم کاشت مژه اکثر خانم ها از آن بهره می‌گیرند اما مسئله اینجاست که آیا این عمل کار درستی است و یا مضرات خاص خود را دارد ؟

مژه های مصنوعی با استفاده از چسب های مخصوص به مژه طبیعی چسبیده و باعث پرپشت دیده شدن آن میشوند . اما باید بدانید که ترکیبات موجود در این چسب ها سرطان زا بوده و در حداقل تعیین حالت عارضه هایی همچون التهاب پوست پلک را به همراه دارند . بنابراین از نظر هیچ یک از کارشناسان و متخصصان توصیه نمی شود .

مژه های مصنوعی دارای فلزات سمی و آسیب رسانی هستند که از ترکیبات شیمیایی نیز تشکیل شده است علاوه بر آن چسب به کار رفته برای قرار دادن مژه مصنوعی بر روی پلک دارای مواد آسیب رسانی به نام لاتکس بوده و به شدت حساسیت زاست . اگر به این ماده حساسیت و آلرژی دارید بهتر است حتما به پزشک مراجعه کرده و برای این کار به مشورت بپردازید .

یکی دیگر از معایب کاشت مژه ریزش مژه های طبیعی شماست . با چسباندن مژه های مصنوعی باعث می شوید که مژه های طبیعی تان بار اضافی را متحمل شده و این سنگینی باعث ریزش آنها شود . اگرچه با کاشت مژه می توانید برای مدت کوتاهی چشم های خود را زیبا و جذاب نگه دارید ، اما در نهایت مجبور به کندن آن ها هستید و پس از آن مشاهده خواهید کرد که حجم مژه هایتان به شدت کاهش یافته اند . بهتر است به جای روی آوردن به اعمال پرخطری همچون کاشت مژه ، به استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت اکتفا کنید . در این راه می توانید از بهترین ریمل حجم دهنده ( ریمل حجم دهنده خوب ) استفاده کرده و مژه های خود را در فرم و شکل مورد نظر آرایش نمایید .

بهتر است  بهترین ریمل حجم دهنده را بشناسید و با تهیه آن به آرایش مژه ها پرداخته و پرپشت ترین و زیباترین حالت را برای آن ها ایجاد کنید ‌. استفاده از ریمل خطری ندارد به شرط آنکه از کیفیت ریمل مورد استفاده خود اطمینان داشته باشید و از ریمل های غیر مرغوب استفاده نکنید .

به شما پیشنهاد میکنیم که برای افزایش حجم مژه های خود و زیباتر شدن چشم هایتان از رفتارهای پرخطری مانند کاشت مژه استفاده نکرده و به راه های آسان تری روی بیاورید . برای مثال می‌توانید از ریمل استفاده کرده و یا برای تقویت مژه های خود از انواع روغن های گیاهی بهره بگیرید .

کاشت مژه به پیاز مو آسیب جدی وارد کرده و به دلیل بار اضافی که بر روی آن متحمل می کند ریزش مژه ها را به قدری افزایش میدهد که فرد ممکن است مژه های خود را برای همیشه از دست بدهد .

برخی از خانم ها گول تبلیغات های موجود در این زمینه را خورده و برای کاشت مژه اقدام می‌کنند ، اما باید بدانید که هیچ آرایشگری توانایی کاشت مژه برای شما را ندارد اگر قصد این کار را دارید بهتر است به یک متخصص پوست مراجعه کنید ‌ . کاشت مژه در واقع همان چسباندن مژه های مصنوعی است که تنها تراکم مژه هایتان را بیشتر از پیش زیاد کرده و سنگینی آن ها را نیز چند برابر می‌کند ، در این راه از چسب های قوی تری بهره گرفته می شود و از این رو به ریزش سریع‌تر و بیشتر مژه هایتان کمک می شود . بهتر است از انجام چنین کارهای پر خطری به خصوص در نزد آرایشگران و افراد غیر متخصص خودداری نمایید .

افرادی که مژه های کم پشتی دارند به هیچ عنوان نباید به کاشت مژه روی بیاورند . بهترین حالت مراجعه به یک متخصص پوست و راهنمایی گرفتن در رابطه با تقویت مژه هاست . البته از درمان‌های خانگی هم میتوانید استفاده کنید . روغن هایی مانند روغن کرچک یا روغن فندق می‌تواند کمک شایانی به تقویت و زیباتر شدن هرچه بیشتر مژه‌هایتان نمایند ‌. حتی می توانید از ژل آلوورا نیز بهره بگیرید . تنها کافیست تا مراقب باشید که مایع روغن وارد چشمتان نشود‌. عوارض کاشت مژه بسیار زیاد بوده و اگر بخواهیم به نمونه ای از آن اشاره کنیم می‌توانیم پرخونی چشم ، ترشح از لبه های پلک، ریزش مژه ، درد و قرمزی چشم را نام ببریم .

اگر شما نیز از کاشت مژه صرف‌نظر کرده اید می توانید با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده به آرایش مژه های خود بپردازید . بهترین ریمل حجم دهنده که می‌تواند زیبایی را به پلک ها و چشم های شما هدیه دهد ریمل لچیک است .

ریمل لچیک از سلامت کافی برخوردار بوده و علاوه بر ایجاد مژه های پرپشت و چشمانی جذاب برای شما می‌تواند به تقویت مژه هایتان نیز پرداخته و زیبایی طبیعی آن ها را نیز افزایش دهد . امیدواریم که با تهیه و استفاده از این محصول منحصر به فرد به شماره مصرف کنندگان و طرفداران دائمی برند لچیک پیوسته و رضایت کافی را در این زمینه کسب نمایید ‌. لچیک حامی زیبایی و سلامت شما بانوان گرامی و محترمی است که میخواهید به بهترین حالت ممکن چهره خود را بیارایید .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *