رژ لب, مداد لب

کدام رنگ رژ لب برای کدام فصل ؟

بهترین رژ لب

رژ لب از آن دسته از لوازم آرایشی است که باعث تغییرات اساسی در چهره شده و آن را جذاب تر نشان می دهد . اتخاب رنگ رژ لب بسیار حائز اهمیت است و بدون شک در زیبایی چهره بسیار تاثیر گذار است . از طرفی استفاه ی مداوم از یک رنگ رژ لب چندان جذاب نخواهد بود ، و همه ی ما ذاتا طرفدار تنوع هستیم . با تغییر فصل با عوض شدن نوع لباس و رنگ محیط ، فرصت مناسبی برای عوض کردن رنگ رژ لب خواهد بود . ما در این مقاله شما را با انواع رنگ های رژ لب مناسب هر فصل آشنا می کنیم ، تا به راحتی با عوض شدن فصل بتوانید در آرایش خود تنوع ایجاد کنید .
رنگ رژ لب مناسب برای هر فصل
رنگ رژ لب برای فصل های مختلف ، متفاوت است . تغییر فصل هم فرصت مناسبی برای تنوع دادن به آرایش صورت و عوض کردن رنگ رژ لب می باشد . در ادامه ما شما را با رژ لب مناسب برای هر فصل آشنا می کنیم . با تغییر هر فصل که سبک و رنگ لباس ها تغییر میکند بد نیست تغییراتی هم در آرایش و مخصوصا رنگ رژ لبمان ایجاد کنیم, اگر نمیدانید در هر فصل چه رنگی رژلب بزنید در ادامه این مطلب با رژ لب های مخصوص هر صل آشنا میشوید و میتوانید بهترین رژ لب را برای خود در فصل های مختلف انتخاب کنید.

رژ لب مناسب فصل های مختلف
رژ لب فصل بهار
فصل بهار فصل زیبایی ، شادابی و طراوت است . رنگ رژ لب فصل بهار باید رنگ شادی و روشن باشد . رژ لب هایی مانند گلبهی ، قرمز ، سرخابی و کالباسی متاسب با رنگ پوست هرکدام می توانند برای فصل بهار مناسب باشند .
رژلب فصل تابستان
فصل تابستان فصل گرم است و بهتر است از رنگ های گرم مانند آلبالویی و بلوطی استفاده شود . استفاده از برق لب نیز در تابستان مناسب است .

رژ لب فصل پاییز
رژ لب هایی مانند نارنجی ، قهوه ای و زرشکی با فصل پاییز هماهنگی بیشتری دارند .
رژ لب فصل زمستان
فصل زمستان فصلی است سرد و بی روح ، ز این رو انتخاب رژ لب های براق و خوش رنگ می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد . همچنین رژ هایی به رنگ تیره هم برای اسن فصل مناسب هستند .

مداد لب بادوام _ بهترین مداد لب _ بهترین رژ لب

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *