خط چشم لچیک, مداد چشم

کشیدن خط چشم با ضخامت مناسب

مداد چشم لچیک

خانم هایی که چشم های قهوه ای دارند برای آرایش چشم هایشان باید از یک سایه مناسب و مخصوص بهره بگیرند. چشم‌ های قهوه‌ ای و عسلی زیبایی بسیار زیادی به چهره می بخشند اما در رابطه با آرایش این نوع چشم ها نیز باید توجه ویژه‌ ای به عمل آمده تا بهترین نتیجه حاصل شود.

انتخاب بهترین خط چشم

برای چشم های قهوه ای رنگ، استفاده از سایه هایی با رنگ خاص جلوه ویژه‌ ای ایجاد خواهد کرد. برای آنکه آرایش چشمتان به زیبا ترین و بهترین شکل ممکن دیده شود باید از یک رنگ سایه مناسب و همچنین یک خط چشم با ضخامت مناسب بهره گرفت. هر فردی متناسب با رنگ و حتی فرم چشم های خود می تواند به انتخاب بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم بپردازد و با توجه به تکنیک های آرایشی رنگی را انتخاب کند که از دید کمتری برخوردار باشد. در نهایت و پس از تهیه آن چه نیاز دارید می توانید زیبایی چهره خود را به انجام برسانید.

در ابتدا باید از یک رنگ دلخواه بهره بگیرید. برخی از افراد دوست دارند که متناسب با رنگ چشم هایشان یا حتی رنگ لباسشان یک سایه خوش رنگ را روی پلک شان ایجاد کنند اما برخی دیگر نیز این کار را ترجیح نداده و تنها از یک رنگ پایه مثل گلبهی و کرم استفاده می کنند. متفاوت بودن رنگ پلک زیبایی خاصی به چشم می دهد اما حتماً قرار نیست که این رنگ زیاد قابل مشاهده و محسوس باشد.

خط چشم

بعد از استفاده از سایه، کشیدن خط چشم و استفاده از مداد چشم از مسائل مهمی است که باید به آن بپردازید. میتوانید از خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک استفاده کنید که کیفیت بالایی در اختیارتان گذاشته شود. اندازه چشم هایتان در انتخاب ضخامت مناسب برای خط چشمتان دخیل هستند پس اگر چشم های درشتی دارید از یک خط چشم ضخیم بهره گرفته و اگر چشمانتان کوچک هستند می توانید از باریک ترین نوع خط چشم استفاده کنید.

زیبایی و گیرایی چشم ها به اندازه ای زیاد است که نباید از آن غافل شوید و یا با یک آرایش نامناسب این زیبایی را زیر سوال ببرید. اگر قصد ایجاد بهترین نوع آرایش را دارید در رابطه با رنگ سایه مناسب یا حتی استفاده از یک مداد چشم ضد حساسیت با رنگ دلخواه و متناسب برترین گزینه را انتخاب کنید همچنین پس از انتخاب بهترین خط چشم در انواع مختلفی که برایتان موجود است پهنای مورد نظرتان را بر روی پلک پیاده سازی کنید.

کاربری خط چشم ماژیکی

خط چشم ماژیکی قابلیت ایجاد یک خط ضخیم را داشته اما برای کشیدن خط چشم های باریک از خط چشم براش استفاده می‌ شود. آرایش چشم دودی طلایی برای افرادی با رنگ چشم عسلی و قهوه ای روشن گزینه مناسبی خواهد بود. اگر می خواهید نمای چشم هایتان بهتر از همیشه دیده شود بهتر است از یک سایه طلایی و یک سایه دودی بهره گرفته و ترکیب این دو را به صورت سایه روشن از داخلی ترین قسمت چشم به سمت بیرونی ترین قسمت آن ادامه دهید. بهتر است تیره ترین ترکیب رنگ را در قسمت انتهای چشم پیاده سازی کنید.

هنگام کشیدن خط چشم نیز ضخامت زیاد را در انتهای چشم و در قسمت های اولیه چشم از یک خط چشم باریک بهره بگیرید. برخی از افراد دوست دارند از یک سایه متفاوت و خط چشم متفاوت بهره بگیرند. رنگ آبی نیلی همراه با یک خط چشم باریک جلوه خاصی به چشمان شما خواهد بخشید اما این نوع آرایش بیشتر مناسب مجالس و مهمانی ها است چرا که جزو انواع آرایش های غلیظ محسوب می شود. در کل سایه های رنگی زیبایی چهره را فراهم می‌ کنند اما مناسب برای استفاده روزمره ما نیستند. اگر می‌ خواهید برای یک موقعیت رسمی یا یک شرایط عادی آرایش کنید بهتر است خط چشم تان کوتاه و باریک باشد و رنگ ساله تان نیز پایه و ملایم باشد.

خط چشم های لچیک چند مدل مختلف دارند که خط چشم ماژیکی از کاربردی ترین آن هاست. سهولت کار با این محصول باعث شده که بانوان زیادی از آن استقبال نمایند. با خط چشم ماژیکی لچیک می توانید مانند نقاشی کردن روی یک برگه خطی صاف را به آسانی روی پلک خود بکشید. حساسیت بالای پوست اطراف چشم شما را ملزم به انجام مراقبت های زیاد می نماید و ما مفتخریم که از کیفیت بالای لچیک به شما بگوییم.

هم مداد چشم ضد حساسیت لچیک و هم خط چشم لچیک بدون هیچ آسیبی سلامت و زیبایی شما را حفظ خواهند نمود. اگر می خواهید چهره تان جوان و شاداب به نظر برسد لطفا در جوانی از زیبایی اندام های خود مراقبت کنید تا در اثر افزایش سن نیز ظاهر نامناسبی برایتان به وجود نیاید. لچیک حامی این زیبایی و سلامت است.

خط چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *