ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

یک ریمل حجم دهنده خوب لچیک

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

انواع ریمل هایی که برای زیبایی مژه ها عرضه شده اند را فراموش کنید تنها با خرید ریمل لچیک بهترین نتیجه برای شما عزیزان حاصل خواهد شد . دیگر نیاز نیست به دنبال انواع ریمل یا ابزارهایی برای زیباتر دیده شدن مژه های خود بگردید تنها با خرید بهترین ریمل حجم دهنده که در کمپانی آلمانی لچیک به تولید رسیده است تمامی نیازهای آرایشی شما برای مژه هایتان برطرف خواهد شد . پس از خرید یک ریمل حجم دهنده خوب باید استفاده از آن را نیز بیاموزید ‌. هرچند کار چندان سختی نیست اما لازم است بدانید که برای ریمل زدن به مژه ها حتماً باید آن ها پاک و تمیز باشند .

بهترین ریمل حجم دهنده

یعنی اگر آرایش قبلی بر روی مژه های تان وجود دارد باید آن ها را به طور کامل پاک کنید و سپس شروع به استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده برای زیباسازی مژه‌های خود نمایید . در اولین گام برای داشتن مقدار کافی از ماده ریمل می توانید فرچه را درون ظرف آن چرخانید ، بالا و پایین کردن برس درون ظرف ریمل باعث می‌شود تا مواد آن ته نشین شده و بلا استفاده همان جا بماند . حتماً به چرخاندن برس اکتفا نموده و از بالا و پایین کردن آن امتناع نمایید  . برای ریمل زدن از قسمت داخلی چشم شروع و تا انتهای مژه هایتان را به همین ترتیب برس بکشید باید از محل رویش مژه به سمت انتهای ترین قسمت آن برس کشیده شود ‌. البته بیش از چند حرکت ساده در انجام عمل ریمل زدن جایز نیست چرا که ممکن است ریمل بیش از آنچه که نیاز است مژه های شما را پوشش داده و باعث سنگین شدن یا حتی غیرطبیعی به نظر آمدن آنها شود . برای ایجاد یک آرایش طبیعی و زیبا باید به اندازه کافی ریمل بزنید و زیبایی مژه هایتان را بدین ترتیب ایجاد نمایید .

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده و بلند کننده

با استفاده از ریمل حجم دهنده و بلند کننده نیاز به مصرف ابزارهای دیگر نیز نخواهید داشت . ایت ریمل به طور کامل همه نیازها را برطرف می نماید. مثلاً فر کردن و حالت دار کردن مژه ها و یا حتی بلند نمودن آن ها و از همه مهمتر حجیم تر کردن آنها توسط ریمل لچیک به انجام می رسد . فواید بسیار زیادی که در این ماده آرایشی گنجانده شده است باعث می شود تا شما بانوی عزیز بتوانید به راحتی زیبایی موردنظرتان را پیاده سازی کنید . آرایش های زیبا زمانی به  شما آمده و احساس خوبی برایتان ایجاد می‌کنند که با استفاده از مواد آرایشی مرغوب به انجام رسیده باشند . مثلاً در رابطه با زیباسازی چشم ها زمانی می توانید اطمینان حاصل کنید که زیبایی مورد نظر برایتان ایجاد شده است که آرایشتان هم حرفه‌ای و هم ماندگار باشد و هم با ترکیب چهره شما همخوانی داشته باشد . پس اهمیت به نوع آرایش از مطرح ترین موضوعات بوده و لازم است که به آن توجه شود . حرفه ای ترین انواع آرایش توسط محصولات آرایشی با کیفیت نیز به انجام می‌رسد به همین دلیل است که کمپانی لچیک محصولاتی را عرضه نموده و قیمت مناسبی را برای آن ها در نظر گرفته است تا هر بانویی بتواند مطابق با سلیقه خود بهترین‌ها را خریداری و با استفاده از آن ها آرایش مورد نظر خود را پیاده سازی نماید  . شما خانم عزیزی که دوست دارید چشم‌هایتان درشت تر دیده شود خوشبختانه با استفاده از ریمل به هدفتان خواهید رسید . ریمل زدن بر روی مژه های هر دو پلک بالا و پایین از آسان ترین راه هایی است که می توان توسط آن چشم ها را بازتر و بزرگتر نشان داد . همچنین در این حالت چشم ها برجسته تر نشان داده می شوند پس اگر چشمانتان کوچک یا فرو رفته است حتماً این تکنیک را به کار بگیرید و از یک سایه رنگ روشن نیز استفاده نمایید تا چشمانتان درشت‌تر به نظر برسد . البته راه هایی برای پرپشت نشان دادن مژه ها نیز وجود دارد که نمی‌توان برای چشم های کوچک آن را پیاده سازی کرد . استفاده از یک مداد چشم مشکی رنگ برای رنگ کردن قسمت های داخلی چشم باعث می‌شود تا خط مژه پررنگ‌تر و اندازه مژه ها بیشتر از همیشه به نظر برسد . اما اگر چشمان شما کوچک باشد سیاه کردن لبه های داخلی گزینه مناسبی برای شما محسوب نمی‌شود .

ریمل حجم دهنده

کشیدن خط چشم قبل از ریمل حجم دهنده زدن اهمیت زیادی دارد پس سعی کنید ابتدا خط چشم بکشید تا فرم کلی چشم هایتان مشخص شود و سپس مژه های خود را آرایش کنید . کشیدت یک خط چشم دنباله دار باعث جوان تر دیده شدن چهره شما می گردد ، اما زیادی روی در این کار آرایش شما را غلیظ نشان می دهد . برای رسیدن به یک ظاهر زیبا و آراسته همیشه سعی کنید به زیبایی طبیعی خود اکتفا نموده و از انجام آرایش های زیاد بپرهیزید ، زیبایی در سادگی است و در واقع آرایش کردن راهی است برای پررنگ تر کردن نقاط قوت در چهره و کمرنگ تر نشان دادن نقاط ضعف پس باید با توجه به اصول لازم این عمل انجام شود . تاثیر رنگ ها را نیز دسته کم نگیرید و برای هرچه بهتر برقرار شدن زیبایی در چهره تان سعی کنید از رنگ های مناسب بهره بگیرید . استفاده از یک لاک ناخن هماهنگ با رنگ لباس و آرایش چهرا با توجه به همان رنگ پوشش تاثیر خوبی در بهتر دیده شدن ظاهر شما خواهد داشت .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *