خط چشم لچیک, مداد چشم

۴ راه کشیدن بهترین خط چشم

اگر خط چشم کشیدن را دوست دارید و به دنبال راه هایی برای ایجاد بهترین نوع آرایش در ناحیه چشم هایتان هستید با این مقاله همراه ما باشید تا یاد بگیرید که چگونه می توان به راحت ترین روش ممکن آرایش دلخواه را ایجاد نمود.

تغییرات مثبت حاصل شده توسط کشیدن خط چشم به اندازه‌ای است که بانوان تلاش‌های زیادی برای ایجاد آرایشی بی عیب و نقص می نمایند. شما بانوانی که تا به حال با خط چشم های مایع کار نکرده اید شاید در ابتدا استعمال آن ها کمی برایتان دشوار باشد اما با در نظر گرفتن چند نکته می توانید بهترین خط چشم را انتخاب کرده و همچنین بهترین حالت آن را رسم کنید.

پس بدون واهمه از سختی کار ابتدا در پی شناخت برندی معتبر برای خرید خط چشم باشید. در واقع اولین راهکار برای کشیدن بهترین خط چشم خرید یک محصول مناسب و با کیفیت است.

خط چشم لچیک

در صورتیکه به بهترین خط چشم یا بهترین مداد چشم نیاز داشته باشید استفاده از محصولات تولید شده در برند لچیک می‌ تواند برایتان تاثیرات مثبتی را ایجاد کند. خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک هر دو از معدود محصولات درجه یک موجود در بازار هستند که با استفاده از آنها می‌توان به راحتی خطوطی با حالت دلخواه را رسم نمود. آرایش حاصل از یک خط چشم ماژیکی ضخامت بیشتری را برایتان ایجاد می‌کند اما با استفاده از یک خط چشم براش میتوان ظرافت بیشتری را اعمال نمود، پس بهترین خط چشم یا بهترین مداد چشم را بر اساس نوع نیازتان تهیه کنید.

مثلاً در صورت نیاز به خط چشم مایع می توانید ۴ مدل مختلف موجود در سایت لچیک را مشاهده و سپس با توجه به حالت ظاهری هر یک گزینه برتر را خریداری فرمایید، یا حتی در صورت نیاز به یک مداد چشم نیز می توانید از همین طریق اقدام کنید.

مداد چشم لچیک چند مدل متفاوت و چند رنگ مختلف را شاهد می شود. استفاده از مداد چشم ضد حساسیت لچیک برای بانوانی که نیاز به آرایش های کنترل شده و محافظت شده دارند بسیار مناسب است، به خصوص برای افرادی که برای داخل چشم نیز از مداد استفاده می‌کنند می‌توان این محصول را توصیه کرد . مداد چشم ضد حساسیت لچیک و همچنین خط چشم ماژیکی لچیک دو نمونه از محصولات درجه یکی هستند که در این سایت قابل مشاهده و خرید می باشند.

پس از تهیه بهترین خط چشم یا بهترین مداد چشم باید بررسی کنید که حالت چشم هایتان چگونه است و با چه آرایشی زیبایی بیشتری می گیرد . اگر چشم های کشیده ای داشته باشید نوع خاصی از آرایش برایتان مناسب خواهد بود و در صورت داشتن چشمهای گرد و برجسته نیز باید خط چشم متناسب با این فرم را رسم کنید. حال که می‌ دانید هر خط چشمی برای هر چهره ای مناسب نیست از الگوبرداری خودداری نموده و در پی یافتن آرایش مناسب برای چهره خود باشید. پیشنهاد می کنیم که در پی ایجاد یک تکامل و تناسب بوده و در صورت نیاز به یک آرایش ساده حتماً باریک ترین نوع خط چشم را رسم کنید و از دنباله دار کردن آن نیز بپرهیزید.

استفاده از راه‌های آسان کشیدن خط چشم نیز می‌تواند در بهتر دیده شدن نتیجه کار تاثیرگذار باشد . برای مثال می‌توانید از نوار چسب استفاده کنید، نوار چسب یا شابلون های آماده ای که برای کشیدن خط چشم به کار می‌ رود گزینه خوبی برای ایجاد آرایشی متقابل و متناسب می باشد. در صورتی که نمی توانید شابلون های نامبرده شده را تهیه فرمایید یک تیکه نوار چسب برای مشخص کردن شیب و طول خط چشم کافی می باشد.

سعی کنید نوار چسب را طوری در گوشه پلک قرار دهید که امکان پیاده سازی آن به طور قرینه در سمت دیگر چهره نیز وجود داشته باشد. سپس در مسیر به وجود آمده خط چشم بکشید و پس از خشک شدن کامل، چسب را جدا کنید. یکی دیگر از راه های ایجاد آرایش آسان نیز استفاده از روش نقطه چین می باشد . با استفاده از مداد چشم لچیک می‌توانید نقاطی را در مسیر دلخواه ایجاد کرده و سپس با استفاده از خط چشم لچیک ماژیکی ، براش، رویال یا پرفکت نقاط را به یکدیگر وصل کنید.‌

پس از خرید یک خط چشم مناسب و کسب اطلاعات در رابطه با نوع و حالت چشم و در انتها کشیدن خط چشم، بهتر است پس از ایجاد خط چشم از باز کردن چشم هایتان در همان لحظه خوداری کرده و چند ثانیه را به خشک شدن و تثبیت شدن آرایش اختصاص دهید.

سپس چشم ها را باز کرده و برای انجام ادامه آرایش آماده شوید. استفاده از ریمل می‌ تواند زیبایی چهره شما را بیشتر از پیش جلوه دهد، پس این مرحله را از قلم نیندازید. البته کشیدن ریمل در آخرین مرحله از آرایش چشم باید به انجام رسیده و با استفاده از محصول مناسبی نیز این کار انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *