قوانین وبسایت:

کاربران گرامی لطفا موارد زیر را به جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی لچیک به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وبسایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط قوانین فروشگاه اینترنتی لچیک از سوی کاربر می باشد.

واژگان و اصطلاحات:

_فروشگاه : فروشگاه اینترنتی لچیک و وبسایت فروشگاه اینترنتی لچیک به آدرس جهانی Lechic-cosmetic.com www. میباشد.

_مشتری یا کاربر: شخصی گفته میشود با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام وبسایت درج نموده به ثبت سفارش اقدام نماید.

_روز کاری: روزهای کاری از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به جز تعطیلات رسمی میباشد. همه ی سفارش ها در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی میشود. مشتریان امکان سفارش گذاری و استفاده از وبسایت را در هر ساعت از شبانه روز دارند.

 

مشتریان عزیز توجه داشته باشند که در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به درستی وارد نمایند در غیراینصورت مسئولیت بروز هرگونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ی ایشان میباشد.

در صورتیکه موجودی محصولی در فروشگاه به پایان رسد (حتی پس از سفارش گذاری ) حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی لچیک محفوظ است.

فروشگاه اینترنتی لچیک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند و حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند بروز رسانی وبسایت بدون اطلاع قبلی، برای وبسایت فروشگاه اینترنتی لچیک محفوظ است.

یادآوری این نکته لازم است که رنگ محصولات نمایش داده شده در وبسایت فروشگاه اینترنتی لچیک ممکن است با رنگ واقعی آن تطابق کامل نداشته باشد لذا دقت لازم را در انتخاب رنگ ها در فروشگاه های معتبر ( به صورت حضوری) انجام داده و سپس اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی لچیک نمایید بنابراین پس از ارسال سفارش به هیچ عنوان تعویض رنگ صورت نخواهد پذیرفت.

خریداران عزیز توجه داشته باشند که تا سی دقیقه پس از ثبت سفارش نهایی اقدام به پرداخت وجه و ارسال فیش واریزی  نمایید در غیراینصورت سفارش بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.تنها شماره تلفن تلگرام شرکت عبارتست از: ۰۹۱۰۹۹۸۹۹۸۲ و در صورت مشاهده ی هر شماره ای غیر از شماره ی ذکر شده ، لطفا به تلگرام شرکت اطلاع داده شود.

توجه داشته باشید که شماره ۱۰۰۰۲۰۵ شماره ای است که فروشگاه اینترنتی لچیک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ( اس ام اس) ارسال میکند لذا هرگونه مغایرت را به ایمل Info@lechic.ir  اطلاع رسانی نمایید.

ارسال سفارش ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از سفارش گذری انجام خواهد شد.