مداد ابرو عالی و خوب

امروزه یکی از وسایلی که بیشتر خانم ها از آن استفاده می کنند مداد ابرو است که در واقع استفاده از آن برای بسیاری از خانم ها به عنوان بخش مهمی از میکاپ و آرایش ان ها محسوب می شود و از ان جایی که استفاده راحتی دارد این محصول در کنار سایر لوازم ارایشی طرفداران زیادی دارد. امروزه داشتن ابرو های پهن و کلفت بر خلاف گذشته بیشتر مرسوم است حتی خانم هایی را ممکن است ببینید که به طور طبیعی ابروهای باریکی دارند و سعی می کنند با کمک مداد ابرو، ابرو های خود را پرپشت تر نشان دهند و ژ کمتر خانمی ابروهای خود را تراشیده و یا خیلی نازک می کند زیرا همان طور که گفتیم داشتن ابرو های ابروهای پرپشت زیباتر می کند. در زیبایی آرایش صورت ان چه که بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد نوع و حالت ابرو ها است پس برای داشتن یک میکاپ خوب انتخاب لوازم آرایشی با کیفیت و مداد  مناسب برای زیباتر شدن ابرو ها است که این انتخاب باید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد ممکن است که در مراجعه برای خرید برند های بسیاری را با قیمت های متفاوت ببینید اما مهم ترین نکته ای که در خرید مداد  بسیار پر اهمیت است توجه به کیفیت مداد  است زیرا که این مداد ابرو وسیله ای است که هر خانم حتی بدون داشتن مهارت خاص در آرایش چهره از آن استفاده می کند. معمولا بیشتر افراد در انتخاب مداد ابرو دنبال مدادی هایی هستند که با رنگ ابروهایشان هم خوانی داشته باشد و رنگ ابرو ها و حالت ابرو کاملا طبیعی به نظر می رسد. ارایش ابرو درست است که کار بسیار راحتی است اما نیاز به تکنیک هایی در انتخاب نوع مداد را دارد.

 

مداد ابرو هاشوری

معمولا بیشتر افرادی که از مداد  استفاده می کنند دارای ابرو های هستند که رنگ های روشنی را دارند و برای همین هم ممکن است که نیاز داشته باشند که روی ابرو ها را پر رنگ و یا حالت ان را کمی تغییر بدهند. برای همین هم بهتر است تا یک رنگ صحیح را برای مداد ابرویتان انتخاب کنید. اغلب کسانی که به دنبال مداد ابرو هستند باید تنها از چند رنگ موجود، رنگی که به ابروی آن ها نزدیک تر است را انتخاب کنند. البته استثنا هم وجود دارد، به این معنی که کسانی که ابرو های بلوند دارند، باید از مدادی استفاده کنند که کمی از رنگ اصلی ابروی آن ها تیره تر باشد ولی حتی این افراد نیز باید نزدیک ترین رنگ موجود به ابروهای خود را انتخاب و استفاده کنند. مطمئنا مداد ابروی تیره رنگ، ابروهایتان را غیر طبیعی نشان می دهد ؛ و در صورت استفاده از رنگ روشن هم تغییری در رنگ ابرو یتان نخواهد شد و ابروهایتان شاید بد شکل و زشت تر هم دیده شود. پس شما در انتخاب مداد  باید رنگی را انتخاب کنید که مناسب رنگ پوست تان باشد زیرا هم به خوبی با ابرو هایتان در می‌ آمیزد و هم خودش را بهتر و زیباتر نشان می ‌دهد.

خوشبختانه امروزه بسیاری از کمپانی های آرایشی هستند که در تولید مداد ابرو تنوع زیادی را در رنگ مداد  به وجود آورده اند و به همین دلیل، هم فرد انتخاب زیادی را خواهد داشت. در انتخاب مداد  مناسب علاوه بر انتخاب صحیح رنگ مداد ، باید که به نوع مداد و این که چگونه کار می کند نیز حتما باید دقت کرد. مداد ابرو خوب _ مداد ابرو مارک خوب _ مداد ابرو هاشوری باید سر نرمی داشته باشد تا به راحتی روی پوست کشیده شود.

 

محصولات لچیک و زیبایی ابرو

یکی از محصولات بسیار بادوام و پر فروش لچیک مداد ابرو ضد آب لچیک است که این مداد با رنگ های غنی و ماندگار در رنگ بندی متفاوت می تواند که تاثیر بسزایی را در حالت بخشیدن و شکل دادن به ابرو ها در خانم هایی که از این مداد استفاده می کنند ببخشد زیرا که در تهیه این مداد فرمولاسیون این محصول به گونه ای است که بعد از کشیدن مداد و استفاده از برس انتهایی آن، رنگ مداد کاملا با ابرو ترکیب شده و نمایی طبیعی به ابرو ها می دهد و هیچ اثری از پخش شدن در اطراف ابرو ها دیده نمی شود این مداد روغنی بوده و از همین رو کاربرد اسان و روانی را دارد.

همان طور که گفتیم کاربرد استفاده از این مداد ابرو Le Chic بسیار اسان است و با استفاده از این مداد ابرو می توانید که خطوطی زیبا، یک دست را برای ابرو هایتان ایجاد کنید این مداد ابرو دارای ماندگاری بالای است که با استفاده از آن می توانید که از جذابیت ابرو هایتان لذت ببرید. متخصصین پوست درباره این مداد ابرو بر این باورند که کیفیت و سلامت این مداد ابرو بسیار بالا است زیرا زیر نظر برترین متخصصان تست شده است که عاری از هرگونه الرژی است در واقع برتری ویژه ان نسبت به سایر برند ها همین ضد آلرژی بودن آن است که در صورت استفاده هیچ گونه حساسیتی برای شما ایجاد نمی‌ کند.

مداد ابرو لچیک

در هنگام آرایش صورت هیچ گاه نباید که به ابرو ها و آرایش آن کم توجهی کرد زیرا که وقتی هر روز به آرایش صورت می پردازید و چشم هایتان را نیز ارایش می کنید این ابرو ها هستند که باعث زیبایی چشم ها می شوند و حالت داشتن و رنگ داشتن ابرو بسیار می تواند تاثیر گذار باشد و در این میان استفاده از محصولات خوب و با کیفیت بسیار می تواند که تاثیر گذار باشد. با استفاده از مداد ابرو لچیک می توان که ابرو ها را صاف و مرتب کرد زیرا اولین قدم برای حالت دهی به ابرو استفاده از مداد  مناسب است.

مداد ابرو لچیک برای پر کردن نقاط خالی ابرو، نیز بسیار مناسب است به طوری که از مداد  نوک تیز استفاده کنید.

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

مداد ابرو

بهترین ویژگی مداد ابرو لچیک

* ضد آب

* خاصیت رنگ بخشی به ابرو

*رنگدانه های خالص رنگی

* ماندگاری بالا

* بافت سبک

*دارای برس شانه ای

* حالت دهنده ابرو

* رنگ بندی متنوع

* ساخت آلمان

 

مداد ابرو لچیک یکی از بهترین مداد ابرو ها میباشد

امتیاز / ۵٫